دنیای سینمایی مارول

اعلام برنامه‌های مارول برای فاز چهارم دنیای سینمایی‌اش بعد از اکران اسپایدرمن

توسط مهدی صبح در ۲۳ فروردین ۱۳۹۸ , ۱۵:۰۰

۱۵گفته می‌شود که فیلم Avengers: Endgame آخرین فیلم از فاز سوم دنیای سینمایی مارول باشد. مارول برنامه‌های زیادی برای فیلم‌های بیش‌تری دارد اما انتظار نداشته باشید که این استودیو به زودی آن‌ها را اعلام کند. برای اطلاع از آخرین اخبار سینما و تلویزیون در دنیای بازی همراه ما باشید.

مدیر استودیو مارول، کوین فیج در مصاحبه‌ای با IGN گفته که حتی نمی‌تواند حضور مارول را در کامیک‌کان سن‌دیگو در ماه جولای تایید کند، زیرا ممکن است به نوعی وقایع پس از Endgame فاش شود.

با این‌حال، فیج تایید کرده است که این استودیو راجع به فاز چهارم دنیای سینمایی‌اش پس از اکران فیلم Spider-Man: Far From Home در ۵ جولای (۱۴ تیر) صحبت خواهد کرد. این فیلم در ماه جولای اکران خواهد شد و کامیک‌کان سن‌دیگو با فاصله‌ای نه چندان زیاد در همان ماه جریان خواهد داشت که البته می‌توان حضور مارول در این رویداد را ممکن دانست.

مارول برای فیلم‌های جدید دنیای سینمایی‌اش برنامه‌ای پنج ساله دارد و به گفته فیج، چند سال ابتدایی این برنامه‌ی پنج ساله، پس از اکران Endgame و Spider-Man: Far From Home اعلام خواهد شد.

لیست عناوین مطلب

حضور x-Men در مارول

حال که دیزنی مالک فاکس شده،‌ فرنچایزهایی مانند X-Men، Deadpool و چهار شگفت‌انگیز را کنترل می‌کند. آیا شاهد حضور شخصیت‌ این فرنچایزها در دنیای سینمایی مارول خواهیم بود؟

فیج در مصاحبه‌ای با i09 راجع به حضور X-Men در مارول گفت:

چیزها تازه شروع شده و برنامه‌ی پنج ساله‌ای که در حال حاضر روی آن کار می‌کنیم، مشابه برنامه‌ای است که قبل از پیوستن فاکس و انجام معامله کار می‌کردیم. پس در واقع ما دست‌مان برای گسترش این دنیا آزادتر شده است اما فعلا، کم‌تر راجع به این‌که X-Men کی و کجا در دنیای سینمایی مارول حضور خواهند داشت صحبت می‌کنم و بیش‌تر روی این موضوع تمرکز می‌کنم که بازگشت این فرنچایزها به خانه چه احساس خوبی دارد. این‌که همه‌ی آن‌ها برگشتند خیلی خوب است اما مدت طولانی آن‌ها را در کنار خود خواهیم داشت.

فیج ادامه داد و راجع به برنامه‌ی پنج ساله‌ی این استودیو و ارتباط داستان‌های فاز سوم و چهارم گفت:

قرار نیست دقیقا همان داستان‌ها را ادامه دهیم. این دو چیز بسیار متفاوتی خواهند بود و امیدوار هم هستم که متمایز از یکدیگر واقع شوند، اما روحیه‌ی هر دو فاز مشابه خواهد بود. ما به دنبال آن هستیم تا ببینیم چگونه می‌توانیم به گفتن داستان‌هایی منحصر به فرد و متفاوت با شخصیت‌های شناخته‌شده و محبوب میان مخاطبان ادامه دهیم. داستان‌هایی غافل‌گیرکننده که برنامه‌ها و ایده‌های زیادی برای‌شان داریم. همچنین به دنبال نحوه‌ی معرفی شخصیت‌های جدید هستیم که حتی طرفداران سرسخت کامیک نیز به زحمت اسم‌ آن‌ها را شنیده باشند. این خیلی هیجان‌انگیز است.

یکی از فیلم‌های فاز چهارم مارول می‌تواند Shang-Chi باشد که اولین فیلم ابرقهرمانی این استودیو با قهرمانی آسیایی خواهد بود. همچنین گزارش شده که این فیلمی است که مارول در شهر سیدنی کشور استرالیا در حال فیلم‌برداری است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: