حجم نسخه‌ی نینتندو سوئیچ بازی Mortal Kombat 11 مشخص شد

توسط سجاد عرفانی در ۲۳ فروردین ۱۳۹۸ , ۱۳:۰۴

به تازگی طی فروشگاه الکترونیکی نینتندو حجم نهایی بازی Mortal Kombat 11 مشخص شده است. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی همراه دنیای بازی شوید.نسخه‌ی سوئیچ بازی Mortal Kombat 11 چیزی حدود ۲۲.۵ گیگابایت فضا برای نصب نیاز خواهد داشت. که طبق گفته‌ی سایت eShop علاوه بر خود بازی تمامی ۱۳ محتویات دانلودی بازی شامل این ۲۲ گیگابایت خواهند شد.

اما به نظر کسانی که نسخه‌ی فیزیکی بازی را تهیه می‌کنند به مشکل دیگری برخورد خواهند کرد. چرا که کاربری با نام NWPlayer123’s توانسته است با کمی جست و جو متوجه شود که نسخه‌ی فیزیکی بازی تنها ۶.۵ فضا برای نصب نیاز خواهد داشت و به احتمال زیاد پلیرها مجبور خواهند بود ۱۵.۹ گیگابایت باقی مانده را طی بهینه ساز روز اول دانلود کنند. این اولین بار نیست که عنوان های third-party نیاز به حجم بالایی برای دانلود بر روی کنسول نینتندو سوئیچ دارند زیرا که قبل تر عنوان NBA 2k18 که بر روی نینتندو سوئیچ عرضه شده بود نیاز به قضای بسیاری برای دانلود داشت.

همچنین سیزده محتوای دانلودی که در سایت eShop برای این بازی لیست شده است به نسخه‌ی Premium Edition بازی مربوط می‌شود. استودیو NetherRealm تایید کرده است که محتویات اضافی این بازی شامل شش کاراکتر اضافی همراه با هفت اسکین و هفت عدد متلقات اضافی خواهد داشت. که همگی باهم ۱۳ محتوای دانلودی بازی را در بر خواهد گرفت. نسخه‌ی The Premium Edition این بازی هم اکنون با قیمتی معادل ۱۰۰ دلار برای پیش خرید موجود است. همچنین اخیرا کاراکتر وجود کاراکتر Kitana در بازی تایید شد که می‌توانید از اینجا ویدئو معرفی این شخصیت را مشاهده کنید.

عنوان Mortal Kombat 11 تا دو هفته‌ی دیگر در تاریخ ۳ اردیبهشت برای نینتندو سوئیچ، رایانه های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان عرضه خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: