فیلم Shazam

گزارش‌ها حاکی از شروع ساخت دنباله‌ی فیلم Shazam هستند

توسط مهدی صبح در ۲۳ فروردین ۱۳۹۸ , ۱۶:۴۵

دقیقا چند روز پس از اکران فیلم Shazam، فیلم‌نامه نویس آن هنری گیدن گزارش داده که همراه با دیوید اف سندبرگ و پیتر سفرانِ تهیه‌کننده، کار را برای دنباله‌ی این فیلم شروع کردند. برای اطلاع از آخرین اخبار سینما و تلویزیون در دنیای بازی همراه ما باشید.

درحالی که جزئیات این فیلم، بازیگران و تاریخ انتشار Shazam 2 یا هرچیزی که قرار است نام داشته باشد، مشخص نیست (چه انتظاری دارید؟ قسمت اول آن به تازگی اکران شده است)، تایید آن غافل‌گیرکننده نیست. به هر حال پس از تیتراژ پایانی، صحنه‌ای را تماشا می‌کنیم که خبر از ساخته شدن ادامه‌ی آن می‌دهد.

علاوه بر این، طی گزارشی مشخص شده که گیدن برای نوشتن دنباله‌ی Shazam قرارداد بسته و استودیو امیدوار است تا سندبرگ را به عنوان کارگردان به عوامل فیلم بازگرداند، البته که این موضوع تایید نشده است. همچنین مشخص نیست که بلک آدام چگونه ممکن است در فیلم جای بگیرد، اگر در کل عضوی از عوامل باشد. به‌هر حال دواین جانسون در پستی اینستاگرام جدیدی خبر از فیلم مستقل Adam داد که ممکن است در سال ۲۰۲۰ شروع به فیلم‌برداری کند.

اگر خوش‌شانس باشیم، بازگشت تمام بازیگران را به Shazam 2 شاهد خواهیم بود، از جمله بیلی بتسون با بازی اشر انجل و شزم با بازی زکری لوی که قسمت اول فیلم را با وجود و شوخ‌طبعی‌اش بازی کرد. البته دکتر سیوانا با بازی مارک استرانگ را فراموش نکنیم که امیدواریم در قسمت بعدی نیز حضور داشته باشد.

فیلم Shazam، همین‌ الان هم در باکس‌آفیس فروش بسیار خوبی داشته که البته با توجه به عالی بودن آن، غافل‌گیرکننده نیست. همچنین در فیلم ایستراگ و اشاراتی به کمیک‌های دی‌سی پنهان شده بودند که بهتر است حواس‌تان را هنگام تماشای آن جمع کنید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: