علت غیبت Splinter Cell

مدیر‌عامل یوبی‌سافت از علت غیبت Splinter Cell می‌گوید

توسط مهدی هفته خانک در ۲۲ فروردین ۱۳۹۸ , ۲۰:۳۹

ویس گیلموت در این باره گفت:« به وقتش همگی شاهد چیزی خواهیم بود، اما هم اکنون من نمی‌توانم چیز بیشتری بگویم.» با آخرین اخبار بازی همراه دنیای بازی باشید.

سال‌هاست که طرفدران منتظر یک نسخه‌ی جدید از سری بازی‌های محبوب Splinter Cell هستند. با این که طی چند سال گذشته شایعات مختلفی از این عنوان به گوش می‌رسید، اما هنوز هیچ کدام از آن‌ها تایید نشده‌اند و آخرین بازی که از این سری منتشر شد، Splinter Cell Blacklist در سال ۲۰۱۳ بود. سوالی که مطرح می‌شود این است که با وجود مدت تقریبا طولانی و درخواست‌های متعدد طرفداران، چرا شاهد انتشار بازی جدیدی از این سری نیستیم؟

ویس گیلموت(Yves Guillemot)، مدیر‌عامل یوبی‌سافت، طی مصاحبه‌ی اخیر خود با IGN، در مورد سری Splinter Cell و علت غیبت چند ساله‌ی آن صحبت کرد. طبق گفته‌های گیلموت، یوبی‌سافت خواهان ایجاد تغییراتی جدید و نوین در ساختار این سری بوده است در حالی که طرفداران نمی‌خواستند که بازی خیلی از ریشه‌های خود فاصله بگیرد؛ همین موضوع باعث شده تا این شرکت نسبت به ساخت نسخه‌ی جدید Splinter Cell مردد باشد.

البته محبوبیت یافتن سری بازی‌هایی نظیر Assassin’s Creed نیز در غیبت Splinter Cell بی‌تاثیر نبوده است، به طوری که توسعه‌دهندگان یوبیسافت بیشتر تمایل به ساخت نسخه‌ی جدیدی از Assassin’s Creed از خود نشان می‌دهند تا ساخت نسخه‌ی جدیدی از Splinter Cell. البته گیلموت گفت که در «زمانی مشخص» چیز‌های بیشتری در مورد Splinter Cell خواهیم شنید، اما پای خود را از این حد فراتر نگذاشت.

گیلموت گفت:

وقتی شما یک بازی می‌سازید، باید مطمئن شوید که کاری که انجام می‌دهد نسبت به کار‌های قبلیتان متنوع باشد. آخرین باری که Splinter Cell ساختیم، به شدت از طرف جامعه‌ی طرفداران تحت فشار قرار گرفته بودیم، طرفدارانی که می‌گفتند:«این را تغییر ندهید… این کار را نکنید… آن کار را نکنید… و…» همین باعث شد که بسیاری از تیم‌های ما نسبت به کار کردن روی Splinter Cell مردد باشند.

اما حالا مسئله‌ای وجود دارد و آن این است که عده‌ای در حال تمرکز بر روی این سری هستند. به وقتش شما شاهد چیزی خواهید بود اما هم‌اکنون من نمی‌توانم چیز دیگری در این باره بگویم. البته به خاطر محبوبیت Assassin’s Creed و برخی دیگر از بازی‌های ما، مردم بیشتر می‌خواستند تا روی آن‌ها وقت بگذارند، پس ما هم مجبور بودیم تا از خواسته‌ی آن‌ها تبعیت کنیم.

گیلموت پیش از این نیز در مورد نسخه‌ی جدیدی از Splinter Cell اظهار نظر کرده بود. همچنین چندی پیش مشخص شد که خانم جید ریموند، پیش از خروجش از یوبیسافت بر روی یک نسخه‌ی معرفی نشده از Splinter Cell کار می‌کرده است. امیدواریم به زودی شاهد رونمایی از بازی جدید Splinter Cell باشیم؛ به نظر می‌رسد که E3 امسال زمان خوبی برای این رونمایی باشد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: