تماشا کنید: حضور Kitana در بازی Mortal Kombat 11 تأیید شد

توسط حمیدرضا داوریان در ۲۲ فروردین ۱۳۹۸ , ۰۸:۳۰

با توجه به آخرین اخبار بازی، به نظر می‌رسد حضور Kitana در بازی Mortal Kombat 11 قطعی شده باشد. برای اطلاع از جزئیات خبر با دنیای بازی همراه شوید.

فهرست مبارزان بازی Mortal Kombat 11 همچنان در حال تغییر است و هر چند وقت یکبار شاهد اضافه شدن یک مبارز جدید یا قدیمی به آن هستیم. البته برای طرفداران بازی مبارزه‌ای، هیچ چیز جز تنوع مبارزان آن بازی نمی‌تواند آن‌ها را خوشحال کند و ظاهرا Mortal Kombat 11 قصد دارد از نظر تعداد مبارزان،‌ سنگ تمام بگذارد.

در جدیدترین تبلیغ تلویزیونی این بازی اما می‌بینیم که Kitana نیز به عنوان یک مبارز در این بازی حضور دارد. کیتانا اولین بار در بازی Mortal Kombat 2 و در سال ۱۹۹۳ حضور پیدا کرد. با توجه به تریلر زیر، کیتانا با استفاده از بادبزن فولادی خود، درحال مبارزه با اسکورپیون است. هنوز مشخص نیست چه ویژگی‌ و سبک مبارزه‌ی جدیدی به این مبارز اضافه شده زیرا این تریلر جزئیات زیادی را نمایش نگذاشته است.

اما در رابطه با ویدئو باید گفت، با شروع این تبلیغ، افراد مختلفی که در یک مسیر مستقیم حرکت می‌کنند، به تدریج وارد محیطی می‌شوند. هر یک از این افراد شخصیت‌های تایید شده Mortal Kombat 11 یعنی ساب زیرو و ریدن را تداعی می‌کنند. اما مهم‌ترین آن‌ها بدون شک شخصیت Kitana است که می‌توانید در قالب یک نبرد CG با اسکورپیون نحوه مبارزه او را مشاهده کنید.

همچنین وب‌سایت Game Informer در مصاحبه‌ای که با اد بون، خالق سری بازی‌های Mortal Kombat داشت، اطلاعات مفیدی از بازی Mortal Kombat 11 منتشر کرد. طبق گفته‌های او، این بازی فاقد لوت باکس است و شخصیت نیئو از مجموعه ماتریکسدر آن حضور نخواهد داشت. طبق آخرین اخبار مربوط به این بازی نیز گزارش شده که تعداد مبارزان قابل بازی ۲۵ نفر خواهند بود.

بازی Mortal Kombat 11 دو هفته‌ی دیگر، در تاریخ ۲۳ آوریل ۲۰۱۹ برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: