George R.R. Martin

George R.R. Martin می‌گوید فصل هشتم نباید پایان Game of Thrones باشد

توسط مهدی صبح در ۲۱ فروردین ۱۳۹۸ , ۱۳:۳۰

نویسنده‌ی دنیای وستروس George RR Martin نمی‌خواهد که سریال Game of Thrones ساخته‌ی HBO پایان بیابد. برای اطلاع از آخرین اخبار سینما و تلویزیون در دنیای بازی همراه ما باشید.

مارتین در مصاحبه‌ای با هالیوود ریپورتر، اعلام کرد که او می‌خواست تا این سریال طولانی‌تر باشد. اما در حالی که سریال اصلی پایان خواهد یافت، ممکن است پیش‌درآمدی بر آن ساخته شود و قطعا جرج آر آر مارتین به نوشتن کتاب‌هایش ادامه می‌دهد.

George RR Martin می‌گوید:

فکر نمی‌کنم این فصل باید فصل آخر باشد اما خب اینجاییم و این فصل آخر است. به نظر می‌رسد که تازه هفته‌ی گذشته شروع به کار کردیم. طولانی‌تر شده است؟ زمان خیلی سریع می‌گذرد. می‌دانم که این یک پایان است، اما پایانی برای من نیست. من هنوز غرق نوشتن کتاب‌هایم هستم. دیدیم که پنج‌ پیش‌درآمد در دست توسعه قرار دارند و در حالی که همه با دنیای وستروس خداحافظی کردند، من با این دنیا کار دارم.

رویای Game of Thrones سیزده فصلی

مارتین گفت در ۲۰۱۸ می‌خواستیم به لطف جزئیات زیادی که در کتاب آمده است، سریال Game of Thrones را تا ۱۳ فصل ادامه دهیم. اما شورانرهای سریال یعنی دی بی ویس و دیوید بنیوف تنها هفت فصل می‌خواستند، بنابراین مارتین و شرکت سازنده سعی کردند تا آن‌ها را قانع کنند یک فصل دیگر تولید شود و در آن‌هم موفق بودند.

این پنج پیش‌درآمد دیگری که در بالا ذکر شد، مربوط به اسپین‌آف‌های The Game of Thrones می‌شوند که HBO آن‌ها را در مراحل مختلف توسعه قرار داده است. اولین آن‌ها هنوز شروع به فیلم‌برداری نکرده است، اما به گفته‌ی مارتین، تهیه‌کنندگان خیلی نزدیک شدند تا فیلم‌برداری را آغاز کنند. HBO گفته که یک قسمت پایلوت برای این سریال فیلم‌برداری شده است اما هیچ تضمینی وجود ندارد که این پایلوت برای پخش نیز انتخاب خواهد شد. موضوع هرچه که باشد، مارتین گفت که برای عوامل و بازیگران متفاوت این پیش‌درآمد نسبت به سریال اصلی بسیار هیجان‌‌زده است. او گفت:

آن‌ها کارگردانی بسیار عالی و عواملی شگفت‌انگیز دارند. من کار را از نزدیک دنبال می‌کنم. بسیار برای این سریال امیدوارم. کاملا متفاوت است. قطعا متفاوت است. هزاران سال پیش اتفاق می‌افتد. شما در حال تماشای دوره‌ای کاملا متفاوت از وستروس خواهید بود. هیچ اژدها، هیچ تاج و تخت و هیچ سرزمین پادشاهی وجود نخواهد داشت. جالب است که بدانیم عکس‌العمل طرفداران چه خواهد بود.

تنها چند روز با پخش اولین قسمت از فصل هشتم سریال Game of Thrones از HBO فاصله داریم.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: