تماشا کنید: مقایسه‌ی نرخ فریم بازی Assassin’s Creed 3 Remastered در کنسول‌های مختلف

توسط حمیدرضا داوریان در ۲۰ فروردین ۱۳۹۸ , ۱۰:۰۰

با توجه به آخرین اخبار بازی، ویدئوی جدیدی از مقایسه‌ی نرخ فریم بازی Assassin’s Creed 3 Remastered روی کنسول‌های مختلف منتشر شد که طی آن، به نظر می‌رسد این بازی در قوی‌ترین کنسول‌های نسل هشتمی، با افت فریم مواجه شده است. با دنیای بازی همراه شوید.

Assassin’s Creed 3 Remastered، ساخت شرکت یوبی‌سافت هم اکنون در دسترس کاربران پلتفرم‌های ایکس باکس وان، پلی استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی قرار دارد اما اینطور که به نظر می‌رسد، وضوح تصویر مورد نظر این بازی در واقعیت، با آنچه که از سوی یوبی‌سافت وعده داده شده بود کمی متفاوت است.

یوبی‌سافت ادعا کرده بود که بازی Assassin’s Creed 3 Remastered در قوی‌ترین کنسول‌های نسل هشتمی، ایکس باکس وان ایکس و پلی استیشن پرو، با وضوح تصویر ۴K به اجرا در خواهد آمد. این درحالیست که ویدئوی جدید وب‌سایت VG Tech، با مقایسه‌ی وضوح تصویر این بازی روی کنسول‌های مختلف، این ادعای یوبی‌سافت را رد کرد.

طبق گفته‌ی تحلیل‌گران این وب‌سایت، Assassin’s Creed 3 Remastered در کنسول پلی استیشن پرو با وضوح تصویر ۱۵۰۰p اجرا می‌شود! این درحالیست که ایکس باکس وان این بازی را با وضوح ۱۸۰۰p به اجرا در می‌آورد. همین امر موجب شد تا پلی استیشن پرو به طور کلی عملکرد نسبتا بهترین در اجرای بازی از خود نشان دهد اما باز هم تا رسیدن به وضوح تصویر ۴K فاصله‌ی بسیار زیادی مانده است!

بازی Assassin’s Creed 3 Remastered هم اکنون برای کاربران پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد و همچنین قرار است در تاریخ ۲۱ ماه می امسال (۳۱ اردیبهشت)، برای کنسول نینتندو سوییچ نیز عرضه شود. شما عزیزان می‌توانید تریلر مقایسه‌ی کیفیت این بازی در کنسول‌های مختلف را در زیر مشاهده کنید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: