بازی Demon's Souls

پروژه‌ی آینده‌ی استودیو Bluepoint Games تصوری دوباره از عنوانی قدیمی است

توسط مهدی صبح در ۲۰ فروردین ۱۳۹۸ , ۰۸:۳۰

درحالی که می‌دانیم استودیو Bluepoint Games در حال بازگرداندن عنوانی قدیمی به پلتفرم‌های مدرن است، مدیر فنی این استودیو، پیتر دالتون اطلاعاتی از این پروژه در GDC امسال داده است. حال شایعات مبنی بر بازسازی بازی Demon’s Souls توسط این استودیو هستند. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی در دنیای بازی همراه ما باشید.

دالتون می‌گوید:

برای بازی Shadow of the Colossus نام ریمستر را انتخاب نمی‌کنیم و با نام ریمیک آن‌را خطاب خواهیم کرد، زیرا این پروژه بسیار پیچیده است. برای پروژه‌ی بعدی‌مان نیز، به آن تصوری دوباره می‌گوییم، زیرا از چیزی که نسبت به بازی Shadow of the Colossus فکر می‌کردیم، فراتر می‌رود.

هنگامی که به کار کردن روی عناوین سابق می‌رسیم، استودیو Bluepoint Games یکی از بهترین‌های این زمینه است. در واقع، این استودیو بازی‌های بسیاری از پلی‌استیشن را به پلی‌استیشن ۴ آورده است. بازی‌هایی چون Shadow of the Colosus وUncharted: The Nathan Drake Collection وGravity Rush Remastered شامل این لیست می‌شوند.

بسیاری حدس می‌زنند که عنوان بعدی این استودیو، بازسازی بازی Demon’s Souls از استودیو FromSoftware‌ است که به صورت انحصاری روی کنسول پلی‌استیشن ۳ در دسترس بود. در واقع این بازی، عنوانی بود که منجر به ساخته‌شدن بازی‌ّهای در این سبک شد. مدتی است سرورهای پلی‌استیشن ۳ این بازی خاموش شدند و از آن زمان تا به حال، طرفداران این بازی به دنبال روشن شدن دوباره‌ی سرورها یا ساخت دوباره‌ی بازی هستند. مدیر FromSoftware، هیدئو میازاکی گفته که آن‌قدرها برای ساخت دوباره‌ی این بازی هیجان‌زده نیست، اما با ساخت آن توسط استودیویی دیگر مشکلی ندارد.

از آن‌جایی که این موضوع تنها یک حدس و شایعه بود، مهم است بدانیم که استودیو Bluepoint Games زیرنظر شرکت سونی فعالیت نمی‌کند و با این‌که ارتباطی قوی با عناوین PlayStation دارند، ممکن است کاری کاملا متفاوت انجام دهند. فعلا باید منتظر ماند و دید که چه اتفاقی می‌افتد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: