تماشا کنید: تمامی مهارت‌های بازی Days Gone طی یک ویدئو به نمایش گذاشته شد

توسط حمیدرضا داوریان در ۲۰ فروردین ۱۳۹۸ , ۰۹:۰۰

با توجه به آخرین اخبار بازی، کاربری در یوتیوب تمامی مهارت‌های مورد نیاز در بازی Days Gone را به اشتراک گذاشت. برای اطلاع از جزئیات خبر با دنیای بازی همراه شوید.

تاکنون هرچه از بازی Days Gone منتشر شد، از اخبار گرفته تا تریلرهای مختلف، بیشتر، بیانگر تمرکز این بازی روی بخش داستانی آن بود. اخیرا هم مشخص شد که در این بازی، مکانیزم‌ها و سیستم‌های مختلفی گنجانده شده که حتی پیش‌بینی آن را نیز غیر ممکن می‌سازد. طبیعتا برای پشت سرگذاشتن یک بازی با چنین مشخصاتی، مهارت بالایی نیاز است. خوشبختانه استودیو SIE Bend نیز در طراحی این بازی از سیستم‌های خوبی بهره برده که استفاده از آن‌ها، مهارت بالایی را در بازی می‌طلبد.

اما یکی از کاربران یوتیوب با نام کاربری JorRaptor، در ویدئویی که در صفحه‌ی یوتیوب خود منتشر کرد، نحوه‌ی بکارگیری تمامی مهارت‌های بازی را به اشتراک گذشات که شکا عزیزان می‌توانید در انتهای این خبر آن را مشاهده کنید. یکی از مهارت‌هایی که در این ویدئو به آن اشاره شده البته در ویدئو‌های اخیر نیز دیده بودیم.، تیراندازی با تمرکز است که در آن کاربران می‌توانند زمان را با هدف افزایش دقت شلیک آهسته کنید. از دیگر ویژگی‌های این بازی می‌توان به گیج کردن دشمنان ضعیف‌تر با پرتاب سنگ به سوی آن‌ها و حالت دید ویژه‌ی (Survival Vision) شخصیت اصلی بازی، اشاره کرد.

در بازی Days Gone در مجموع ۴۵ توانایی مختلف وجود دارد که در سه دسته‌ی Melee، Ranged و Survival قرار گرفته‌اند. این تقسیم‌بندی به کاربران اجازه می‌دهد با توجه به سبک بازی خود، در جهت تکمیل یکی از این دسته‌ها پیش بروند. در هر دسته ۱۵ مهارت وجود دارد که به ۵ دسته‌ی سه تایی تقسیم می‌شوند و کاربران برای دسترسی به هر یک از آن‌ها، باید تعدادی از مهارت‌های پیشین را کسب کرده باشند.

بازی Days Gone در تاریخ ۲۶ آوریل ۲۰۱۹ (۶ اردیبهشت ۹۸) به صورت انحصاری برای پلی استیشن ۴ عرضه خواهد شد. شما عزیزان می‌توانید تریلر منتشر شده از بازی را در زیر تماشا کنید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: