5 حقیقت درباره‌ی شخصیت Nightwolf

۵ حقیقت درباره‌ی شخصیت Nightwolf (گرگ شب) که احتمالا نمی‌دانید

توسط علی رجبی در ۲۰ فروردین ۱۳۹۸ , ۱۵:۰۰

«گرگ شب»  Nightwolf یکی از شخصیت‌های قدیمی در سری بازی‌های Mortal Kombat است که اولین حضورش در این سری به عرضه‌ی بازی Mortal Kombat 3 در تاریخ ۱۵ آپریل ۱۹۹۵ (۲۶ فروردین ۱۳۷۴) برمی‌گردد. در این مقاله قصد داریم تا حقایقی را از این شخصیت با شما درمیان بگذاریم، پس در ادامه با آخرین مقالات بازی با دنیای بازی همراه باشید.

او یک Shaman است

در دوران پیش از تاریخ، اعتقادی به نام شمنیسم (Shamanism) وجود داشت. پیروان شمنیسم معتقد بودند که به وسیله‌ برقراری ارتباط با ارواح، امکان شناسایی بیماری‌ها فراهم شده و به وسیله‌ همین ارتباط، بیماری قابل درمان می‌شود و حتی امکان ایجاد این بیماری در فرد دیگری نیز وجود دارد. پیشگویی آینده نیز یکی دیگر از باور‌های شمنیسم است. همان‌طور که از ظاهر Nightwolf مشخص است، او یکی از سرخپوستان بومی آمریکا است و وجود اعتقادات مختلفی مانند شمنیسم در بین سرخپوستان، خارج از تصور نیست. همچنین می‌توان ارتباطی را میان سلاح‌های این شخصیت با این نوع اعتقاد، پیدا کرد.

Indian (هندی) همان Nightwolf

در جریان توسعه‌ بازی Mortal Kombat 3 و قبل از نام گذاری این شخصیت، Nightwolf با نام Indian شناخته می‌شد. Edward John Boon که به عنوان طراح، برنامه نویس و کارگردان در سری بازی Mortal Kombat حضور داشته، در آوریل ۱۹۹۵ و در شماره‌ی ۷۵ مجله‌ی بازی ویدیویی (Video Game Magazine) این شخصیت را یک بومی بسیار نامتعارف توصیف کرده و او را شبیه به شخصیت Chief Thunder از سری Killer Instinct دانسته است. این شباهت را می‌توان در سلاح‌های مورد استفاده‌ هر دو شخصیت و سرخپوست بودن هر دو، دید.

حضور Nightwolf در سریال کارتونی Mortal Kombat

جالب است بدانید که Nightwolf به غیر از حضور در سری بازی‌های Mortal Kombat، در سریال کارتونی Mortal Kombat: Defenders of the Realm که در سال ۱۹۹۶ پخش شد، حضور داشت. در این سریال کارتونی،  گرگ شب مبارزات چندانی نداشت و تنها چند بار به مبارزه پرداخت. او بیشتر وقت خود را صرف نظارت بر انجام کارها و کمک‌های فنی و معنوی به جنگجویان Earthralm می‌کرد. در این کارتون، Nightwolf یک گرگ خانگی با نام Kiva دارد که این شخصیت می‌تواند با ادغام شدن با Kiva، قدرتش را افزایش دهد.

حضور Nightwolf در فیلم سینمایی Mortal Kombat

گرگ شب، حضور کوتاهی در فیلم Mortal Kombat: Annihilation داشت که یک‌سال پس از انتشار سریال کارتونی این سری محبوب، یعنی در سال ۱۹۹۷، به نمایش درآمد. حضور کوتاه این شخصیت، دلیلی بر نداشتن هیچ مبارزه‌ای در این فیلم شد. متاسفانه این فیلم نتوانست موفقیتی همچون سری بازی محبوب خود را کسب کند.

وجود Finisher خاص در نسخه‌ی Mortal Kombat Trilogy روی Nintendo 64

در نسخه‌ی Trilogy سری Mortal Kombat، شاهد وجود Finisher متفاوتی از این شخصیت روی کنسول Nintendo 64 هستیم که با نام Friendship شناخته می‌شود. البته ناگفته نماند که Finisher دیگری نیز با همین نام در نسخه‌های MK3، UMK3، MKT وجود دارد که شکل و شمایل متفاوتی با Finisher هم نام خود دارد.

در این مقاله سعی شد تا حقیقت‌ها و نکاتی را از یکی از شخصیت‌های قدیمی سری Mortal Kombat با شما در میان بگذاریم. امیدواریم این مقاله توانسته باشد تا شناخت کامل‌تری را از Nightwolf به شما بدهد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: