لوکیشن بعدی بازی Watch Dogs 3 لندن خواهد بود!

توسط حمیدرضا داوریان در ۱۹ فروردین ۱۳۹۸ , ۲۱:۲۶

با توجه به آخرین اخبار بازی، وب‌سایت کوتاکو (Kotaku) اعلام کرد وقایع بازی Watch Dogs 3 در شهر لندن جریان خواهد داشت. برای اطلاع از جزئیات خبر با دنیای بازی همراه شوید.

اخیرا شایعات زیادی پیرامون بازی Watch Dogs 3 منتشر شده بود مبنی بر اینکه وقایع این بازی در کشور انگلستان و شهر لندن جریان خواهد داشت. روز گذشته اما نویسنده‌ی وب‌سایت کوتاکو، جیسون شریر (Jason Schereier، این اخبار و شایعات را تأیید کرد تا بالاخره کاربران از بابت اولین اطلاعات خود در رابطه با بازی Watch Dogs 3 مطمعا شوند.

جیسون شریر، بعد از اینکه در مقاله‌ی اخیر خود در رابطه با سری بعدی بازی Assassins Cree، به این نکته اشاره داشت که این بازی در رابطه با وایکینگ‌ها خواهد بود، مطلب جدیدی در را نیز در رابطه با بازی Watch Dogs 2 منتشر کرد با این عنوان که: «پج جدید بازی Watch Dogs 2، سرنخ بزرگی از بازی Watch Dogs 3 به همراه دارد مبنی براینکه وقایع این بازی در شهر لندن جریان خواهد داشت.» درواقع در سال ۲۰۱۷، یوبی‌سافت یک بسته‌ی بروزرسانی برای بازی Watch Dogs 2 منتشر کرد. این بروزرسانی که قرار بود برخی از باگ‌های این بازی را برطرف کند، همچنین پایان‌بندی آن را نیز دست‌خوش تغییرات اندکی کرد. ظاهرا همین تغییر جزئی در روند پایانی بازی باعث شد تا اشاره‌ای به شهر لندن به عنوان لوکیشن بازی Watch Dogs 3 شود.

البته این چیز جدیدی نیست که یوبی‌سافت از طریق بازی‌های خود، سرنخ‌هایی از بازی بعدی بدهد. اگر خبرها را دنیال کرده باشید قطعا به خاطر دارید که این شرکت در بازی Watch Dogs 2، سرنخ‌هایی از بازی Pioneer داده بود. هرچند بعدها خبری منتشر شد مبنی براینکه پروژه‌ی ساخت بازی Pioneer کنسل شد، اما ظاهرا یوبی‌سافت قصد دارد با اعمال تغییراتی در روند بازی، به ساخت آن ادامه دهد.

با اینحال یوبی‌سافت هنوز هیچ یک از اخبار منتشر شده در رابطه با بازی Watch Dogs 3 را تأیید و یا تکذیب نکرده است. بدون شک کاربران زیادی منتظر شنیدن خبری رسمی از سری بعدی بازی Watch Dogs هستند اما هنوز مشخص نیست این بازی چه زمانی منتشر خواهد شد. تنها چیزی که تقریبا نی‌دانیم این است که قطعا Watch Dogs 3 در کار خواهد بود ولی اینکه چه زمانی معرفی و یا منتشر می‌شود، کسی نمی‌داند.

درحال حاضر جدیدترین سری از بازی‌های Watch Dogs، سری دوم آن یعنی Watch Dogs 2 است که در پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: