بازی Ratchet and Clank

احتمالا یک عنوان دیگر از سری Ratchet and Clank برای پلی‌استین ۴ منتشر خواهد شد

توسط افراسیاب در ۱۹ فروردین ۱۳۹۸ , ۱۰:۴۴

درست است که Insomniac Games به‌تازگی با انتشار بازی Spider-Man به موفقیت بی‌سابقه‌ای دست یافته است، اما این دلیل نمی‌شود که به‌ سراغ یکی از محبوب و باسابقه‌ترین سری‌هایی که برای سونی خلق کرده است نروند. در ادامه برای اطلاع از آخرین اخبار بازی با دنیای بازی همراه شوید.

Insomniac Games همیشه برای پلتفرم‌های سونی برروی فرانچایزهای متنوعی کار کرده است. یکی از این فرانچایزها که همیشه به‌صورت مستمر در این استودیو توسعه یافته، Ratchet and Clank است. به‌ نظر می‌رسد قبل از آنکه باز برویم سراغ بندبازی در آسمان‌خراش‌ها، ابتدا به ماجراجویی با lombax می‌پردازیم. اخیرا در جدیدترین قسمت از پادکست Knockback، کالین ماریارتی ادیتور سابق IGN و Kinda Funny قسمتی از صحبت‌های خود را به فرانچایز Ratchet and Clank اختصاص دادند که در دقیقه ۱:۱۴:۴۰ می‌گوید:

شما هنوز آخرین Ratchet & Clank را که برای PS4 منتشر خواهد شد را ندیده اید.

پس از موفقیت Spider-Man بسیاری بر این باور بودند که اینسامنیاک بلافاصله توسعه قسمت دوم آن را آغاز کرده است، اما Rachet and Clank نیز عنوان بسیار برجسته‌ای است که قطعا سونی دلش نمی‌خواهد به همین راحتی‌ها قیدش را بزند، هرچند شاید نتوان موفقیت‌های این فرانچایز را در حد و اندازه عناوینی مانند Spider-Man یا God of War دانست. پیش‌ازاین می‌دانستیم که یک استودیو Second Party در حال کار بر روی یک بازی انحصاری برای پلی‌استیشن ۴ است؛ با توجه به آنکه استودیو Quantic Dream بر روی یک عنوان مولتی‌پلیر کار می‌کند و انتشار قسمت دوم مردعنکبوتی برای پلی‌استیشن ۵ منطقی‌تر به‌ نظر می‌رسد، Ratchet and Clank بهترین گزینه برای این بازی Second Party خواهد بود.

آخرین عنوان از سری Ratchet and Clank بازسازی نخستین قسمت آن بود که در سال ۲۰۱۶ منتشر شد. این بازی توانست هم تحسین منتقدان را به‌دست آورد و هم به عنوان موفق‌ترین بازی تاریخ اینسامنیاک تبدیل شود که اکنون این عنوان به بازی Spider-Man رسیده است. بنابراین عجیب نخواهد بود که شاهد بازگشت این فرانچایز برای پلی‌استیشن ۴ باشیم.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: