بازی The Last of Us Part 2

زمانی اطلاعات جدید بازی The Last of Us Part 2 منتشر می‌شود که تانی‌ داگ آماده به اشتراک گذاشتن آنها باشد

توسط افراسیاب در ۱۹ فروردین ۱۳۹۸ , ۰۹:۳۱

بدون شک بازی The Last of Us Part 2 یک از موردانتظارترین عناوینی محسوب می‌شود که قرار است برای پلی‌استیشن ۴ منتشر شود، بنابراین جای تعجب ندارد که میلیون‌ها انسان بی‌صبرانه منتظر انتشار کوچک‌ترین اطلاعات از این عنوان هستند. در ادامه برای اطلاع از آخرین اخبار بازی با دنیای بازی همراه شوید.

پس از نمایش بازی در E3 2018 سونی و ناتی‌ داگ در یک سکوت خبری فرو رفته اند. با توجه به آنکه سونی رویداد PSX را در سال گذشته برگزار نکرد، همچنین در رویداد E3 سال جاری نیز غایب خواهد بود، طرفداران می‌خواهند بدانند پس چه زمانی می‌توانند شاهد نمایش یا اطلاعات بیشتر از این عنوان تحسین‌شده ناتی‌ داگ باشند.

آقای آرن مایر مدیر ارتباطات ناتی داگ با انتشار یک پست در توییتر اظهار داشتند که زمانی تریلر و اطلاعات بیشتر از بازی منتشر خواهد شد که بازی و ناتی داگ آماده به اشتراک گذاشتن آنها باشد. با توجه به پست آقای مایر می‌توان برداشت کرد که احتمالا به‌زودی خبر خاصی از این بازی منتشر نخواهد شد.

در این اواخر شایعات و اخبار غیررسمی زیادی منتشر شده است که احتمال انتشار بازی را در سال جاری افزایش می‌دهد. به‌تازگی بازی The Last of Us در لیست بازی‌های «به‌زودی» سایت‌های پلی‌استیشن اروپا قرار گرفت و کمی قبل‌تر آهنگساز بازی گفته بود بازی به‌زودی منتشر خواهد شد.

توییت آقای مایر را در زیر می‌توانید مشاهده کنید:

چیز زیادی نمی‌توان گفت، اما چیزهای جدید زمانی عرضه خواهند شد که آن و ما آماده باشیم. از شما و تمام طرفدارانمان بابت شکیبایی‌تان سپاسگزاریم.

— arne (@arnemeyer) April 6, 2019

بازی The Last of Us Part 2 در تاریخ نامشخصی به‌صورت انحصاری برای پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: