Ed Boon از مذاکرات استودیوی NetherRealm با شرکت مارول می‌گوید

توسط محمد اسفندیار در ۱۸ فروردین ۱۳۹۸ , ۲۰:۴۵

به تازگی آقای Ed Boon که به عنوان کارگردان و خالق مجموعه Mortal Kombat شناخته می‌شود، از وجود مذاکرات پشت پرده‌ای با شرکت مارول (Marvel) سخن گفته است. در ادامه برای اطلاع از آخرین اخبار بازی با دنیای بازی همراه شوید.

در سال‌های اخیر عناوین زیادی در سبک فایتینگ ساخته نشده‌اند و بدون شک می‌توان سری Mortal Kombat را یکی از پرطرفدارترین و شناخته‌شده‌ترین سری بازی‌ها در این سبک دانست. استودیوی ندررلم (NetherRealm) طی چند سال اخیر دو نسخه از سری بازی Injustice را عرضه کرده است که حاصل همکاری با شرکت دی سی (DC) بوده‌اند که این شرکت را می‌توان اصلی‌ترین و بزرگ‌ترین رقیب شرکت مارول در زمینه‌ی بازی های کمیک بوکی نامید البته شرکت های مثل  rocksteady (خالق مجموعه بازی های بتمن) را هم نباید فراموش کرد.

حال آقای ed boon در جدیدتین مصاحبه‌ی خود، از مذاکرات پشت پرده‌ی استودیوی ندررلم با شرکت مارول این‌گونه صحبت کرده است.

ما علاقه مندیم تا یک بازی را با شخصیت‌های مارول بسازیم، ایده‌ی تقابل شخصیت‌های دی سی و مارول نیز به ذهن ما رسیده است‌وبسیار هیجان‌انگیز به نظر می‌رسد که حتی من هم نمی‌توانم بیشتر از این صحبت کنم.

تقابل شخصیت‌های دو شرکت مارول و دی سی در یک بازی رایانه‌ای آرزوی بسیاری از بازی‌بازان و دوست‌داران شخصیت‌های این دو شرکت است که البته هزینه‌ی هنگفتی را از سوی هر استودیوی بازی‌سازیی می‌طلبد. اما یک بازی فایتینگ با محوریت درگیری بین شخصیت‌های مارول نیز می‌تواند میان بازی‌بازان بسیار محبوب شود.

به نظر می‌رسد که چنین بازی‌هایی هنوز هیچ‌گونه مجوز ساختی را دریافت نکرده‌اند، چرا که اگر این عناوین در حال ساخت بودند مطمئنا آقای boon اجازه نداشت که پیش از معرفی رسمی در رابطه با آن‌ها مصاحبه کند و در حال حاضر تنها کاری که طرفداران هر دو شرکت مارول و دی سی می‌توانند انجام دهند، امیدوار ماندن برای ساخت چنین بازی‌هایی است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: