بازی Persona 5 تا کنون ۲.۴ میلیون نسخه در سرتاسر جهان فروش داشته است

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۱۷ فروردین ۱۳۹۸ , ۰۸:۴۵

دو سال از عرضه ی عنوان Persona 5 می‌گذرد و استودیو Atlus به تازگی آمار فروش این بازی در دوسال اخیر را انتشار داده است. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی، همراه دنیای بازی باشید.طی مصاحبه‌ای که با آقای Naoto Hiraoka کارگردان بازی Persona 5 صورت گرفت به نظر می‌رسد که این عنوان تاکنون ۲.۴ میلیون نسخه در سرتاسر جهان فروش داشته است. آقای Hiraoka در ادامه اینگونه از طرفداران تشکر کرد:

 از زمان عرضه‌ی بازی، ما تعداد زیادی جوایز از مراسم‌های مختلف مربوط به بازی‌های ویدئویی دریافت کرده‌ایم. همچنین تعداد زیادی از طرفداران ما نظرات سازنده خود را با ما به اشتراک گذاشته اند. ما از همگی سپاسگزاریم.

چندی پیش استودیو Atlus تیزری را از Persona 5 The Royal به اشتراک گذاشت اما جزئیاتی از آن اعلام نشد و همچنین به تازگی وبسایت Persona 5S راه اندازی شده است و به نظر می‌رسد طبق گفته‌ی این وب‌سایت شاهد به اشتراک گذاشتن اطلاعاتی از این بازی در تاریخ ۵ اردیبهشت ماه خواهیم بود.

چند هفته‌ی اخیر به شدت برای بازی Persona شلوغ بوده است زیرا که به زودی قرار است یکی از کاراکترهای این بازی با نام Joker به بازی Super Smash Bros. Ultimate اضافه شود. همچنین به احتمال زیاد در آینده‌ای نزدیک شاهد عرضه‌ی دو عنوان Persona 5S و Persona Royale خواهیم بود، که قطعا آمار فروش این بازی را افزایش خواهد داد.

شما هم اکنون می‌توانید عنوان Persona 5 را به صورت انحصاری بر روی کنسول پلی‌استیشن ۴ تجربه کنید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: