The Fate of Atlantis

انتشار بسته‌‌ی الحاقی Assassin’s Creed Odyssey: The Fate of Atlanstis

توسط مهدی صبح در ۱۷ فروردین ۱۳۹۸ , ۰۸:۳۰

در ادامه‌ی اکسپانشن Legacy of the First Blade، قسمت اول از بسته‌ی الحاقی بعدی بازی Assassin’s Creed Odyssey با نام The Fate of Atlantis این ماه منتشر خواهد شد. نام این قسمت از بسته‌ی الحاقی، Field of Elysium است. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی در دنیای بازی همراه ما باشید.

قسمت اول بسته‌ی الحاقی The Fate of Atlantis که Fields of Elysium نام دارد، ۲۳ آوریل (۳ اردیبهشت) منتشر خواهد شد. آخرین به‌روز رسانی با نسخه‌ی ۱.۲.۰ امروز برای تمام پلتفرم‌ها لایو می‌شود و برای آن‌ها پشتیبانی درون‌بازی اضافه خواهد کرد.

پشتیبانی بیش‌تر برای محتوای Lost Tales of Greece نیز همراه با این ماموریت‌های ویژه در صفحه‌ی ماموریت‌ها به بازی اضافه خواهد شد. قابلیت شخصی‌سازی امتیازات لباس‌ و سلاح‌ها نیز به بازی اضافه خواهند شد که به شما اجازه‌ی ساخت و تعویض میان آیتم‌های مختلف در موقعیت‌های متفاوت را خواهد داد. حکاکی شخصیت Prometheus Sika نیز در این به‌روز رسانی به بازی اضافه خواهد شد.

مشکلات متعددی که بخش New Game Plus‌ داشت نیز مرتفع خواهد شد. هر Orichalcum nodeای که در بازی جمع‌آوری نشده است، در بخش New Game Plus در دسترس خواهد بود. علاوه بر این‌، از این به بعد، ارتقای Legendary در این بخش، آیتمی بالاتر از سطح بازیکن نخواهد ساخت.

سایز این بسته‌ی الحاقی برای اکس‌باکس وان ۴.۱ گیگابایت، برای پلی‌استیشن ۴، ۴.۴ گیگابایت و برای رایانه‌های شخصی ۳.۹ گیگابایت و محتوای آن قسمت اول از بسته‌ی الحاقی The Fate of Atlantis با نام Field of Elysium خواهد بود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: