The Elder Scrolls: Blades

دانلود ۱ میلیونی دسترسی اولیه‌ی بازی The Elder Scrolls: Blades در یک هفته

توسط مهدی صبح در ۱۷ فروردین ۱۳۹۸ , ۰۸:۳۰

بازی The Elder Scrolls: Blades از استودیو Bethesda عنوانی اقتباسی از سری بازی نقش‌آفرینی موردعلاقه‌‌‌ی این استودیو که در آینده‌ منتشر خواهد شد، موفق شده تا در مدت کوتاهی بسیار موفق عمل کند. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی در دنیای بازی همراه ما باشید.

در واقع این بازی هنوز به شکل کامل منتشر نشده و تنها در حالت دسترسی اولیه‌اش به این موفقیت رسیده است. شرکت تحلیل‌گر Sensor Tower گزارش داده که بازی The Elder Scrolls: Blades موفق شده است تا تنها در هفته‌ی اولی که به شکل دسترسی اولیه در دسترس بوده، تنها روی پلتفرم iOS‌ موفق شده تا به یک میلیون دانلود برسد.

البته نقاط قابل توجهی وجود دارند. از آن‌جایی که بازی The Elder Scrolls: Blades هنوز در واقع منتشر نشده، هیچ تبلیغات و بازاریابی برای آن انجام نگرفته و در واقع این میزان دانلود تنها با توجه طرفداران به صحبت‌های ناشر آن صورت گرفته است. نکته‌ی دیگر آن‌که، از آن یک میلیون نفری که بازی را دانلود کرده‌اند، تنها عده‌ای خاص که به دسترسی اولیه دسترسی داشته‌اند، می‌توانند بازی را تجربه کنند و دیگران با صفحه‌ای مواجه می‌شوند که به آن‌ها می‌گوید این بازی روزی در دسترس آن‌ها نیز خواهد بود.

همان‌گونه که گفته شد، این آمار به علاقه‌ی بسیار کاربران به بازی اشاره دارد. به طور قطع زمانی که بازی به شکل کامل منتشر شده و در دسترس همگان قرار بگیرد، بسیار مناسب عمل خواهد کرد، مگر آن‌که واقعا افتضاح عمل کند که با توجه به صحبت‌ها، این‌گونه نخواهد بود.

دسترسی اولیه‌ی بازی The Elder Scrolls: Blades۸

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: