تماشا کنید: بازی Moons of Madness در هالووین منتشر خواهد شد

توسط افراسیاب در ۱۷ فروردین ۱۳۹۸ , ۰۹:۳۰

بازی Moons of Madness یک عنوان ترسناک علمی‌تخیلی است که داستان آن در دنیای Secret World Legends به وقوع می‌پیوندد. همچنین به‌تازگی باخبر شدیم که شرکت Funcom وظیفه انتشار آن را بر عهده گرفته است. در ادامه برای اطلاع از آخرین اخبار بازی دنیای بازی همراه شوید.

طرفداران بازی‌های ترسناک مستقل احتمالا بازی Moons of Madness به یاد می‌آورند که در سال ۲۰۱۷ توسط استودیو Rock Pocket Games معرفی شد. به‌تازگی متوجه شدیم که شرکت Funcom که به خاطر انتشار بازی‌های Conan Exiles و Mutant Year Zero: Road to Eden شناخته می‌شود، وظیفه نشر بازی Moons of Madness را نیز بر عهده گرفته است. طبق اظهارات Funcom بازی در فصل هالووین برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

بنابر اظهارات Fucom از زمانی که آنها وظیفه انتشار بازی Moons of Madness را بر عهده گرفته‌اند، گیم‌پلی و وسعت بازی بسیار بزرگ‌تر و پرمحتواتر شده است. آقای Ivan Moen مدیرعامل استودیو Rock Pocket Games می‌گوید:

با Funcom این فرصت برای ما به‌وجود آمده است تا کارهایی را با گیم‌پلی و داستان بازی انجام دهیم که می‌خواستیم ولی بدون حمایت آنها نمی‌توانستیم.

Funcom توضیح می‌دهد که ارتباط‌هایی میان دنیای بازی Moons of Madness با Secret World Legends وجود دارد. در بازی Moons of Madness داستان یک تکنیسین به نام Shane Newehart روایت می‌شود که در ایستگاه فضایی یک گروه تحقیقاتی واقع در کره ماه متوجه سیگنال‌هایی از موجودات زنده هوشمند می‌شود. با گذشت زمان قوه بینایی او دچار وهم و خیال می‌شود و به‌مرورزمان توهم او افزایش می‌یابد که می‌تواند چیزهایی را ببیند که پیش‌ازاین قادر به مشاهده آنها نبود.

در انتها می‌توانید تریلر و تصاویر بازی Moons of Madness را مشاهده کنید:

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: