CD Project RED قصد افتتاح یک فروشگاه را دارد

توسط مهدی هفته خانک در ۱۶ فروردین ۱۳۹۸ , ۲۱:۰۳

هرچند هنوز جزییاتی منتشر نشده و معلوم نیست این فروشگاه قصد فروش چه محصولاتی را دارد، اما تایید شده است که توسعه دهنده‌ی Cyberpunk 2077 قصد افتتاح یک فروشگاه را دارد. در ادامه با آخرین اخبار بازی همراه دنیای بازی باشید.

CD Project RED به طور رسمی اعلام کرد که طی چند هفته‌ی آینده یک فروشگاه محصولات فیزیکی را افتتاح خواهد کرد. البته جزئیات مشخصی از این فروشگاه اعلام نشده است و اطلاعات بیشتر «به زودی» منتشر خواهد شد.

استودیوی CD Project RED که توسعه دهنده‌ی سه گانه‌ی موفق ویچر و بازی کارتی Gwent و هم چنین بازی موردانتظار Cyberpunk 2077 است، طی بیانیه‌ای اعلام کرد:

ما منتظر بودیم تا دروغ آپریل تمام شود تا بتوانیم صادقانه این خبر را با شما به اشتراک بگذاریم؛ ما طی چند هفته‌ی آینده فروشگاه CD Project RED را افتتاح خواهیم کرد.

منتظر اطلاعات بیشتر از طرف ما باشید.

می‌دانیم که این شرکت چندین سال است که فروشگاه GOG.com را برای فروش دیجیتالی بازی‌های رایانه‌ای بدون هیچ گونه قفل امنیتی نظیر «دنوو» و… روی رایانه‌های شخصی در اختیار دارد، اما نمی‌دانیم که این فروشگاه جدید به GOG مربوط می شود یا خیر. ممکن است با فروشگاهی مشابه Blizzard Gear که برای فروش لباس، تجهیزات و دیگر محصولات فیزیکی مرتبط با بازی‌های بلیزارد است مواجه شویم. هر چه که است، باید تا انتشار اطلاعات بیشتر از این فروشگاه منتظر بمانیم.

اخیرا طی اخبار مشخص شد که در بازی Cyberpunk 2077 که توسط این استودیو در حال توسعه است هیچ گونه صفحه‌ی Game Over وجود ندارد. همچنین CD Project RED در حال مذاکره با گوگل برای انتشار این بازی بر روی پلتفرم استادیا است. چند هفته‌ی پیش طی ویدیویی اعلام شد که Cyberpunk 2077 هنوز در مراحل توسعه به سر می‌برد و همچنان تاریخ انتشار مشخصی ندارد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: