Borderlands 3 از قابلیت کراس‌پلی پشتیبانی خواهد کرد

توسط حمیدرضا داوریان در ۱۶ فروردین ۱۳۹۸ , ۲۲:۰۰

با توجه به آخرین اخبار بازی، لیستی از بازی Borderlands 3 در فروشگاه مایکروسافت منتشر شد که به پشتیبانی این بازی از قابلیت کراس‌پلی اشاره داشت. برای اطلاع از جزئیات خبر با دنیای بازی همراه شوید.

صبح روز گذشته، استودیو Gearbox Software و ۲K Games، تاریخ انتشار بازی محبوب و مورد انتظار Borderlands 3 را اعلام کردند و طی آن قرار شد این بازی در تاریخ ۱۳ سپتامبر ۲۰۱۹، (۲۲ شهریور ۹۸) در دسترس کاربران قرار گیرد. در همین راستا این بازی در اکثر فروشگاه‌های اینترنتی برای پیش‌خرید در دسترس است و کاربران می‌توانند آن را خریداری کنند.

اما یکی از صفحات مربوط به این بازی در فروشگاه مایکروسافت، اطلاعاتی در رابطه با یکی از ویژگی‌های جذاب این بازی به اشتراک گذاشت که تاکنون اشاره‌ای به آن نشده بود. براساس صفحه‌ی رسمی این بازی در فروشگاه مایکروسافت، Borderlands 3 از حالت کراس‌پلی پشتیبانی خواهد کرد و با توجه به اینکه این خبر تنها در فروشگاه مایکروسافت قرار داده شد، ظاهرا این ویژگی تنها بین رایانه‌های شخصی و ایکس باکس وان به اجرا درخواهد آمد. از آنجایی هم که سونی سیاست منحصربفرد خود را در قبال نپذیرفتن کراس‌پلی حفظ کرده (البته جز تعداد کمی از بازی‌ها) بعید به نظر می‌رسد Borderlands 3 در پلتفرمی غیر از ایکس باکس و رایانه‌های شخصی قابل اجرا باشد. به هرحال چه سونی رضایت دهد چه ندهد، همین که ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی بتوانند در تجربه‌‌ی این بازی سهیم شوند، نقطه عطفی برای Borderlands 3 محسوب می‌شود و در موفقیت بیشتر آن تأثیر بسزایی خواهد داشت.

البته امکان این هم وجود دارد که خبر منتشر شده یک اشتباه از سوی فروشگاه مایکروسافت باشد. چرا که وقتی از ۲K Games در رابطه با صحت این موضوع سوال شد، این استودیو هیچ جوابی در قبال آن نداد. شاید بی‌پاسخ گذاشتن این سوال به این خاطر بود که ۲k Games قصد داشته این موضوع را به عنوان یک غافلگیری در نظر داشته باشد. شاید هم چون قرار نیست شاهد همچین اتفاقی نباشیم و این خبر تنها یک اشتباه باشد.

با توجه به آخرین اخبار مربوط به بازی Borderlands 3، این بازی قرار است در تاریخ ۲۲ شهریور در دسترس کاربران رایانه‌های شخصی (از طریق فروشگاه Epic Games)، ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴ قرار گیرد. لازم به ذکر است که این بازی هم اکنون برای پیش‌خرید در بسیاری از فروشگاه‌های اینترنتی در دسترس است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: