لیست تروفی بازی Mortal Kombat 11 ظاهرا مبارزان نهایی این بازی را فاش کرد

توسط حمیدرضا داوریان در ۱۶ فروردین ۱۳۹۸ , ۲۲:۴۹

با توجه به آخرین اخبار بازی، ظاهرا لیست تروفی بازی Mortal Kombat 11، اطلاعاتی در رابطه با فهرست نهایی مبارزان این بازی منتشر کرده است. برای اطلاع از جزئیات خبر با دنیای بازی همراه شوید.

چند ماه قبل خبری منتشر شد مبنی براینکه لیست اچیومنت‌های بازی Mortal Kombat 11، نام تعدادی از مبارزان این بازی را به صورت رمزی آشکار ساخته بود. این اتفاق درحالی افتاد که این بازی هنوز توسط استودیو NetherRealm و Warner Bros معرفی نشده بود. هرچند تا الان ظاهرا آن لیست اچیومنت هر اسمی را که منتشر کرده بود درست از آب درآمد و شاهد حضور تمامی آن مبارزان در بازی بودیم. اما مشکلی وجود داشت و آن این بود که در آن لیست تروفی تنها به سه حرف اول هر اسم اشاره می‌شد و به همین دلیل برخی از اسم‌ها با برخی از اسم‌های دیگر به دلیل شباهت حروف ابتدایی، اشتباه می‌شدند.

روز گذشته اما با انتشار لیست تروفی بازی Mortal Kombat 11 برای پلی استیشن ۴، این اسم‌ها با جزئیات بیشتری ذکر شده‌اند و هرچند تاکنون شاهد معرفی بسیاری از مبارزان در این بازی بودیم، ظاهرا تعداد اندکی از مبارزان همچنان باقی مانده‌اند که NetherRealm همچنان به آن‌ها اشاره‌ای نکرده است.

یکی از این مبارزان، Frost نام دارد. Frost مبارزان زن این بازی است و شاگرد یکی از شخصیت‌های اصلی این بازی، Sub-Zero، به حساب می‌‌آید. در ابتدا شاهد حضور این شخصیت در بازی Mortal Kombat: Deadly Aliance بودیم که تا زمان انتشار بازی Mortal Kombat: Armageddon در سال ۲۰۰۶، نمی‌شد به عنوان مبارز قابل بازی او را انتخاب کرد. دومین شخصیت اما مبارز شنل آبی قدیمی سری بازی‌های Mortal Kombat یعنی Kitana است که از بازی Mortal Kombat 2 تا کنون در این سری بازی حضور دارد. Kitana یکی از شخصیت‌های نمادین این سری بازی محسوب می‌شود و کاربران نیز اصرار زیادی جهت حضور این شخصیت در بازی Mortal Kombat 11 داشتند. آخرین مبارز اما Kollector نام دارد. مبارزی ۴ دست که در کنار شخصصیت‌های جدید این بازی یعنی Geras و Cetrion حضور پیدا خواهد کرد. متاسفانه اطلاعات زیادی از این شخصیت در دسترس نیست و نمی‌توان گفت چگونه حضور این شخصیت در روند داستانی بازی تأثیرگذار خواهد بود.

البته لیست تروفی فعلی نام ۲۴ مبارز را نشان می‌دهد و این درحالیست که پیشتر شاهد ۲۵ جای خالی در فهرست مبارزان بودیم. این امکان نیز وجود دارد که آن جای خالی همان انتخاب تصادفی باشد و یا اصلا برای Shao Khan در نظر گرفته شده. با اینحال این بازی چند هفته‌ی دیگر و در تاریخ ۳ اردیبهشت ۹۸ (۲۳ آوریل ۲۰۱۹) منتشر خواهد شد و تمامی این جزئیات را می‌توانیم تا آن موقع به طور کامل مشاهده کنیم. لازم به ذکر است که این بازی در تاریخ مشخص شده برای کاربران رایانه‌های شخصی، ایکس باکس وان، پلی استیشن ۴ و نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: