استادیا

طبق یک نظرسنجی، گیمرهای انگلیسی PS4 یا Xbox One را به جای استادیا انتخاب می‌کنند

توسط علی پورمرادی در ۱۴ فروردین ۱۳۹۸ , ۱۷:۳۵

طبق یک نظرسنجی که بین گیمرهای انگلیسی برگزار شد، احتمال خرید ا‌کس‌باکس اسکارلت یا پلی‌استیشن ۵ از عضویت در استادیا بیشتر است. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی، در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

رونمایی از استادیا در هفته پیش بسیار تحسین‌برانگیز و بلندپروازانه بود، اما بسیاری از سوال‌ها را بی‌جواب گذاشت. با اینحال به نظر می‌رسد این سرویس بین مردم شناخته شده است. طبق یک نظرسنجی که توسط Harris Interactive در انگلیس انجام شد، ۳۹ درصد مردم گفتند که از حضور استادیا اطلاع دارند، و ۱۰ درصد گفتند که بسیار با این سرویس آشنایی دارند. این اعداد برای تازه‌واردی در دنیای گیم مانند گوگل بسیار عالی است.

از بین مردم حاضر در نظرسنجی، ۳۴ درصد گفتند که علاقه به عضویت در این سرویس دارند. با اینکه این رقم عدد بالایی به نظر می‌رسد، اما در مقایسه با رقبا کمتر از انتظار است. هنگامی که از شرکت‌کنندگان خواسته شد تا از بین پلتفرم‌های نسل بعد نسبت به ویژگی‌هایی که ارائه می‌دهند یکی را انتخاب کنند، ۳۸ درصد کنسول پلی‌استیشن ۵ را انتخاب کردند. پس از آن کنسول بعدی اکس‌باکس با ۲۶ درصد قرار دارد و پس از آن، استادیا با ۲۵ درصد رای قرار دارد. در آخر ۲۱ درصد علاقه‌مند به خرید نینتندو سوییچ ۲ در صورت رونمایی قرار دارد. ۱۹ درصد گفتند که استادیا را در مقابل هر پلتفرم دیگری انتخاب می‌کنند که این رقم برای پلی‌استیشن ۵.۴۱ درصد، برای اکس‌باکس اسکارلت ۲۴ درصد و برای نینتندو سوییچ ۱۷.۲ درصد است.

از دلایلی که مردم کنسول استادیا را انتخاب نکردند، هزینه‌ی ماهیانه برای سرویس و عدم تعلق بازی به افراد برخلاف پلتفرم‌های دیگر است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: