ماد blackout بازی Call of Duty: Black Ops 4 کل این ماه رایگان خواهد بود

توسط حمیدرضا داوریان در ۱۴ فروردین ۱۳۹۸ , ۱۶:۴۲

با توجه به آخرین اخبار بازی، استودیو Treyarch اعلام کرد ماد بتل رویال بازی Call of Duty: Black Ops 4 که تحت عنوان Blackout شناخته می‌شود، کل ماه آوریل به صورت رایگان در دسترس خواهد بود. برای اطلاع از جزئیات خبر با دنیای بازی همراه شوید.

Call of Duty به مناسبت انتشار محتویات جدید ماد Blackout، به کاربران اجازه داده تا این ماد از بازی Black Ops 4 را در ماه آوریل کاملا رایگان تجربه کنند. بنابراین از این تاریخ یعنی ۳ آوریل ۲۰۱۹ (۱۴ فروردین ۹۸) تا تاریخ ۳۰ آوریل ۲۰۱۹ (۱۰ اردیبهشت ۹۸) این ماد به صورت رایگان قابل بازی خواهد بود.

همچنین استودیو Treyarch در جدیدترین تریلر منتشر شده از بازی Black Ops 4، نقشه‌ی جدید ماد Blackout را تحت عنوان Alcatraz معرفی کرد. بدین ترتیب کاربران پلی‌استیشن ۴ می‌توانند همانند نقشه‌ی ابتدایی و اصلی خود بازی، به نقشه‌ی Alcatraz نیز دسترسی داشته باشند. کاربران ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی اما ظاهرا باید یک‌ هفته‌ی دیگر منتظر بمانند تا بتوانند در نقشه‌ی Alcatraz بازی کنند. این درجالیست که کاربران هر سه پلتفرم می‌توانند از امروز و به صورت رایگان در نقشه‌ی اصلی ماد Blackout به تجربه‌ی این بازی بپردازند اما Alcatraz فعلا تنها برای کاربران پلی‌استیشن ۴ در دسترس است.

این اولین باری است که ماد Blackout تا این مدت طولانی رایگان اعلام شده. چراکه دفعات قبل در بهترین حالت تنها یک هفته به صورت رایگان در دسترس قرار می‌گرفت. استودیو Treyarch زمان دقیق رایگان شدن این ماد را اعلام نکرده اما به نظر می‌رسد اواخر امروز این اتفاق رخ دهد.

شما عزیزان می‌توانید در زیر تریلر منتشر شده از نقشه‌ی Alcatraz بازی را تماشا کنید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید