شخصیت Ash از فیلم Evil Dead به جمع شخصیت‌های بازی Dead By Daylight پیوست

توسط افراسیاب در ۱۳ فروردین ۱۳۹۸ , ۱۱:۴۱

شخصیت Ash Williams از فیلم Evil Dead که توسط Bruce Campbell صداگذاری شده است، امروز به جمع شخصیت‌های بازی Dead By Daylight اضافه می‌شود. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی با دنیای بازی همراه شوید.

امروز ۱۳ فروردین با انتشار بسته‌الحاقی Ash vs. Evil Dead شخصیت Ash Williams که به عنوان قاتل مردگان شناخته می‌شود، به جمع شخصیت‌های Dead By Daylight اضافه می‌شود. صدای این شخصیت توسط بازیگر افسانه‌ای Bruce Campbell صداگذاری شده است و دارای ویژگی‌های منحصربه‌فردی است.

درصورتی‌که هنوز قیمت این بسته‌الحاقی مشخص نیست، Ash به‌عنوان یکی از شخصیت‌های لیست بقا (Surviver) نقش‌آفرینی می‌کند. یعنی باید با کمک شخصیت‌های دیگر و با استفاده از هوش و امکانات خود از دست شخصیت‌های قاتل (Killer) فرار کنید. بازی Dead By Dayligh دارای چندتن از برجسته‌ترین شخصیت‌های شرور تاریخ مانند Michael Myers, Freddy Kreuger و Leatherface است، که این مجموعه این بازی را نسبت به دیگر کراس‌اوورها متمایز می‌کند.

شرکت Behaviour Digital با انتشار به‌زوررسانی‌های مستمر برای این عنوان بسیار خوب عمل کرده است؛  به‌تازگی در ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ به‌روزرسانی بزرگ Demise of the Faithful برای بازی Day By Daylight منتشر شده است که شخصیت‌ها، نقشه و محتواهای زیادی به بازی افزوده شده است.

بازی Dead By Daylight هم‌اکنون برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، نینتندو سوئیچ و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: