عصبانیت زک اسنایدر از اخلاق کاری بتمن: «طرفداران دی‌سی از خواب بیدار شوید!»

توسط حمیدرضا داوریان در ۱۲ فروردین ۱۳۹۸ , ۱۷:۳۰

با توجه به آخرین اخبار سینما و تلویزیون، ظاهرا کارگردان مشهور، زک اسنایدر، در پاسخ به سوالات مطرح شده در رابطه با کاراکترهای ابرقهرمان‌اش در فیلم Batman vs Superman، حسابی از کوره در رفته است. برای اطلاع از حزئیات خبر با دنیای بازی همراه شوید.

دی‌سی از زمان انتشار فیلم Man of Steel به کارگردانی زک اسنایدر در سال ۲۰۱۳، دست‌خوش تغییرات زیادی شد. فیلم‌ Batman vs Superman: Dawn of Justice با کارگردانی زک اسنایدر اگرچه توانست درآمد خوبی کسب کند اما از دید منتقدین، آن‌چنان که باید و شاید موفق عمل نکرد. فیلم Justice League که از هر نظر بخواهیم در نظر بگیریم، کلمه‌ای جز ناامید کننده برای وصف آن نمی‌توان یافت! وضعیت ناامید کننده‌ی دی‌سی ادامه پیدا کرد تا اینکه در سال ۲۰۱۸، Aquaman، هرآنچه دی‌سی برای موفقیت به آن نیاز داشت را بدست آورد و دوباره این کمپانی بزرگ را به چرخه‌ی موفقیت برگرداند.

از این‌ها گذشته: می‌پردازیم به بحث اصلی خبر؛ بعد از فیلم Justice League، زک اسنایدر دی‌سی را ترک کرد. این کارگردان که ظاهرا تحمل یازخوردهای منفی و شکست را ندارد، در پاسخ به نظر منفی یکی از مخاطبین در رابطه با فیلم Batman vs Superman، حسابی از کوره در رفت. ظاهرا قضیه از این قرار است که مخاطبین به خاطر فضای تاریک و خشن Batman vs Superman و همچنین کشته شدن مردم به دست این دو ابرقهرمان محبوب حسابی دلخور و عصبانی شده‌اند. اما خب ظاهرا زک اسنایدر نظر دیگری دارد. او گفت:

شخصی به من گفت: (با ناراحتی) «بتمن یک نفر را کشت.» خب این یعنی چی؟ طرفداران دی‌سی باید از خواب بیدار شوند. به خودم می‌گویم این‌ها حتما شوخی می‌کنند! حقیقت این است که آن‌ها فیلم را تماشا می‌کنند و بسیار هم لذت می‌برند اما بعد از تمام شدن فیلم می‌گویند که ابرقهرمانان من نباید آدم‌ها را می‌کشتند! نمی‌دانم مشکل‌شان چیست! حداقل ابرقهرمان‌های من به مردم دروغ نگفتند! هیچ پولی اختلاس نکردند یا خشونت به خرج ندادند و همین عالی است. اما مشکل این جاست که برخی از مخاطبین ظاهرا دارند در یک دنیای خیالی زندگی می‌کنند!

خب از واکنش شدیدالحن زک اسنایدر که بگذریم، می‌رسیم به برنامه‌ی دی‌سی برای عرضه‌ی فیلم‌های مورد انتظار سال ۲۰۱۹. همانطور که همه‌ی علاقه‌مندان به دی‌سی و فیلم‌های مربوط به این کمپانی اطلاع دارند، مورد انتظارترین فیلم سال ۲۰۱۹، Shazam نام دارد که ماه آینده اکران خواهد شد. فیلمی که به گفته‌ی خیلی‌ها، متفاوت‌ترین فیلم ابرقهرمانانه‌ی دی‌سی خواهد بود. درحالیکه Shazam کاملا به داستان اصلی خود وفادار مانده، اما همچنان شاد،‌ سرگرم‌کننده، احساسی، و کاملا غافلگیرکننده خواهد بود و این دقیقا همان چیزی‌ است که این فیلم را از تمامی فیلم‌های ابرقهرمانانه‌ی دی‌سی متمایز خواهد کرد.

آخرین فیلمی که از کمپانی دی‌سی در سال ۲۰۱۹ منتشر خواهد شد، فیلم Joker با حضور Joaquin Phoenix به عنوان نقش اول آن است. فیلمی که سال گذشته شایعه‌ی لغو آن سر زبان‌ها بود اما ظاهرا این اتفاق نیفتاد و به زودی شاهد آن خواهیم بود. سال ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ نیز برای طرفداران دی‌سی، سالی پر از فیلم‌های ابرقهرمانانه‌ خواهند بود. طبق برنامه‌ریزی‌های این کمپانی، در فوریه‌ی سال ۲۰۲۰، فیلم‌ Birds of Prey و در ماه جولای همان سال فیلم Wonder Woman 1984 اکران خواهد شد. همچنین در سال ۲۰۲۱ نیز طبق سیاست دی‌سی مبنی بر عرضه‌ی دو فیلم در هر سال، شاهد انتشار دو فیلم Batman و ریبوت Suicide Squad در تاریخی نامشخص خواهیم بود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: