بازی Kingdom Come: Deliverance Royal Edition معرفی شد

توسط افراسیاب در ۱۲ فروردین ۱۳۹۸ , ۱۲:۱۸

بازی Kingdom Come: Deliverance Royal Edition توسط Deep Silver معرفی شد؛ هنوز قیمت آن مشخص نیست اما در تاریخ ۷ خرداد برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.

بازی اول‌شخص و نقش‌آفرینی Kingdom Come: Deliverance در سال گذشته با موفقیت منتشر شد. این بازی که توسط Warhorse Studios توسعه یافته است در زمان انتشار با وجود تحسین منتقدین، با مشکلات و باگ‌های فراوانی همراه بود، همین باعث شد بسیاری از بازیکنان سراغ آن نروند؛ بنابراین Deep Silver برای کسانی که هنوز بازی را تجربه نکرده اند نسخه Royal Edition را معرفی کرد.

بازی Kingdom Come: Deliverance Royal Edition در ۷ خرداد ۱۳۹۷ منتشر خواهد شد و هنوز قیمت این نسخه مشخص نشده است. در این نسخه علاوه بر بازی اصلی، شاهد بسته‌های گسترش‌دهنده بسیاری نیز هستیم؛ ازجمله بسته‌های From the Ashes، The Amorous Adventures of Bold Sir Hans Capon و Band of Bastards. همچنین بسته گسترش‌دهنده A Woman’s Lot که هنوز عرضه نشده است در این پکیج وجود دارد، این بسته تا اواخر سال در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

بازی Kingdom Come: Deliverance دز زمان انتشار خود توانست در کمتر از دو هفته بیش از یک میلیون کپی به فروش برساند، که رقم قابل توجهی است. چند ماه پس از عرضه، همراه با انتشار خبر خرید Warhorse Studios توسط Deep Silver فروش بازی به بیش از دو میلیون نسخه رسیده بود. باید ببینیم که آیا نسخه Royal Edition می‌تواند به روند موفقیت‌های این عنوان ادامه دهد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: