تاریخ انتشار بازی Borderlands 3 از دید کاربران

توسط حمیدرضا داوریان در ۱۱ فروردین ۱۳۹۸ , ۲۱:۲۹

با توجه به آخرین اخبار بازی، کاربران و علاقه‌مندان به بازی های Borderlands، گمان می‌کنند Borderlands 3 در ماه اکتبر منتشر خواهد شد. برای اطلاع از جزئیات خبر با دنیای بازی همراه شوید.

علاقه‌مندان سری بازی‌های Borderlands، مدت زمان نسبتا زیادی است که منتظر انتشار سری سوم از این بازی محبوب هستند. خوشبختانه استودیو Gearbox Software دو روز پیش، در جریان رویداد PAX East 2019، با انتشار تریلری از بازی Borderlands 3، کاربران را خوشحال کرد. در این تریلر شاهد حضور کاراکترهای غریبه و آشنای زیادی بودیم اما ظاهرا برخی از کاربران نکته سنج، طور دیگری این تریلر را بررسی کردند. بر اساس تریلر، برخی از آن‌ها فکر می کنند این بازی در ماه اکتبر منتشر خواهد شد. اما چه چیزی باعث شده آن‌ها همچین فکری کنند؟

ابتدا به اعداد درج شده در روی ساختمان‌ها در تصاویر زیر دقت کنید:

طبق ادعای کاربر Reddit با نام کاربری Zottelpanda، در بخش کناری ساختمان‌ها، دو عدد ۰۱ و ۱۰ به چشم می‌خورد و این می‌تواند به این معنا باشد که Borderlands 3، صرف نظر از سال انتشار آن، در ماه اکتبر منتشر خواهد شد. یکی از کاربران Reddit اما نظر دیگری داشت. طبق گفته‌ی او، ۱۰ اکتبر امسال سالگرد سری بازی‌های Borderlands خواهد بود و قرار است به همین مناسبت نیز جشنی برپا شود. ۱ اکتبر امسال نیز روز سه شنبه است. همانطور که اکثر کاربران اطلاع دارند، در بین روزهای هفته، سه شنبه به روزی مشهور است که ناشران بازی‌های ویدئویی، بازی‌های خود را در آن روز منتشر می‌کنند.

علیرغم اینکه این روش از اعلام تاریخ انتشار بازی بسیار جالب است و ادعاهای آن کاربر مبنی بر انتشار بازی Borderlands 3 در ماه اکتبر نیز قابل تأمل به نظر می‌رسد، اما همچنان نمی‌توان به آن مطمعن بود و باید تا انتشار اطلاعاتی دقیق‌تر از ناشر بازی منتظر ماند و تمامی این خبرها و ادعاها را تنها یک شایعه در نظر گرفت.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: