بسته‌ی الحاقی بازی Shadow of the Tomb Raider منتشر خواهد شد

توسط مهدی صبح در ۱۱ فروردین ۱۳۹۸ , ۲۰:۱۱

آخرین قسمت از سیزن‌ پس بازی The Shadow of The Tomb Raider با نام The Grand Caimen دیروز منتشر شده است. نام این سیزن پس Paths است و قسمت‌های مختلف آن، نام‌های متفاوتی دارند. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی در دنیای بازی همراه ما باشید.

در این به‌روز رسانی، چالشی جدید و سخت در یک مقبره در دسترس کاربران قرار گرفته که مهارت‌های لارا و مقاومت حرارتی او را مورد امتحان قرار می‌دهد. در ادامه به تماشای تریلر The Grand Caiman بنشینید:

به نظر می‌رسد که چالشی دیگر در مقبره داریم و در آن فرصت زیادی برای تیراندازی به آدم بد‌ها با شاتگان داریم تا آن‌ها را در حوض‌های آتشفشانی بیاندازیم.

برای کسانی که پیگیر اخبار این بازی نبودند، باید بگوییم که در نهایت هفت به‌روز رسانی برای سیزن پس بازی The Shadow of the Tomb Raider منتشر خواهد شد. هرکدام از این به‌روز رسانی‌ها شامل ماموریت‌های داستانی جدید، یک چالش مقبره، سلاح، لباس و مهارت‌های جدید خواهد بود. همچنین، این سیزن پس به شما اجازه‌ی تجربه‌ی مقبره‌های اصلی بازی در حالت‌های Time Attack و Score Attack‌ را می‌دهد. سیزن پس کامل بازی ۳۰ دلار قیمت خواهد داشت و یا می‌توانید هر قسمت از بازی را با قیمت ۵ دلار خریداری کنید. قسمت‌های The Forge، The Pillar، The Nightmare، The Price of Survival و The Serpent’s Heart منتشر شده‌اند.

بازی Shadow of the Tomb Raider روی رایانه‌های شخصی، اکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ در دسترس است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: