SCILL Play به ازای اچیومنت‌های درون بازی به کاربران پاداش می‌دهد

توسط حمیدرضا داوریان در ۱۱ فروردین ۱۳۹۸ , ۱۸:۰۰

با توجه به آخرین اoبار بازی، شرکت ۴Players GmbH، برنامه‌ای را معرفی کرد که به ازای اچیومنت‌های کسب شده در بازی، به کاربران پاداش می‌دهد. برای اطلاع از جزئیات خبر با دنیای بازی همراه شوید.

طبق آخرین گزارشات بدست آمده از بازی‌های موبایل، یکی از زیرمجموعه‌های شرکت Marquard Media Group تحت عنوان ۴Players GmbH، برنامه‌ای برای سیستم‌عامل‌های اندروید و iOS طراحی کرده که با توجه به سبک بازی کاربران، به آن‌ها امکان دسترسی به چالش‌های واقعی را می‌دهد. این شرکت ادعا می‌کند که این برنامه می‌تواند به طور قابل‌توجهی ارزش سرگرمی، تعامل اجتماعی و انگیزش بلند مدت در بازی‌های ویدیویی فعلی و آینده را افزایش دهد.

اما SCILL Play دقیقا چه کاری انجام می‌دهد و منظور از دسترسی به چالش‌های واقعی چیست؟ نحوه‌ی کار SCILL Play به این صورت است که به کاربران امکان دسترسی به چالش‌هایی را می‌دهد که که منطبق به سبک‌ بازی آن‌هاست. این برنامه در ابتدا از شما می‌خواهد که اکانت Steam، Origin و Battle.Net خود را با این برنامه لینک کنید  و سپس بر اساس یک سیستم ارزیابی داده‌ی آنلاین، از طریق سرور بازی‌ها به بررسی اهداف مورد نظر کاربران در بازی‌ها می‌پردازد. این یعنی کاربران برای رسیدن هدف خود در بازی هر اچیومنتی که بدست بیاورند در این سیستم ارزیابی آنلاین ثبت شده و در آخر بر اساس این اچیومنت‌ها، SCILL Play به کاربران پاداش می‌دهد.

آقای Marc Berekoven، مدیر توسعه‌ی این برنامه در رابطه با SCILL Play می‌گوید:

بازی‌های رایگان، بازی‌های رقابتی و رسانه‌ی اجتماعی به الگوی جدیدی برای درگیر کردن کاربران در بازی‌ها نیاز دارند. از طریق برنامه‌ی SCILL Play، روشی موثر و آسان به توسعه‌دهندگان و ناشران ارائده دادیم که بتوانند بهبودی‌هایی در این راستا ایجاد کنند.

این برنامه هم اکنون از بازی‌هایی چون DOTA 2، Counter-Strike: Global Offensive و Overwatch پشتیبانی می‌کند و قرار است بازی‌های بیشتری نیز به زودی به جمع آن‌ها اضافه شود. این برنامه در تابستان سال ۲۰۱۹ به طور رسمی عرضه می‌شود؛ اما توسعه‌دهندگان و ناشران علاقه‌مند می‌توانند از طریق لینک زیر، از نسخه‌ی بتای این برنامه که هم در سیستم‌عامل اندروید و هم iOS در دسترس است استفاده کنند.

شما عزیزان می‌توانید همچنین تصاویری از محیط کاربری این بزنامه را در زیر مشاهده کنید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: