استودیو Monolith Soft در حال آماده سازی برای ساخت سری جدید Zelda

توسط حمیدرضا داوریان در ۱۱ فروردین ۱۳۹۸ , ۰۸:۱۵

طبق آخرین اخبار بازی، به نظر می‌رسد استودیو Monolith Soft، قصد ساخت سری جدیدی از بازی Zelda را دارد. برای اطلاع از جزئیات خبر با دنیای بازی همراه شوید.

طبق گزارشاتی که دیروز از استودیو Monolith Soft بدست آمده، به نظر می‌رسد این استودیو قصد دارد سری جدیدی از بازی Zelda را طراحی کند و در همین راستا، به دنیال استخدام کارمندان مجرب و با استعداد است. استودیو Monolith Soft از زمان بازی The Legend of Zelda: Skyward Sword، در ساخت مجموعه بازی‌های Zelda مشارکت داشته و همچنین طراح مراحل این بازی‌ها در ساخت و بهبود جهان وسیع و باز سری آخر آن یعنی، The Legend of Zelda: Breath of the Wild کمک شایانی کرده است.

اما Monolith Soft در چه پست‌هایی به کارمند نیاز دارد؟ با توجه به صفحه‌ی رسمی این استودیو، ۱۶ پست به کارمند نیاز دارند که از جمله‌ مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به طراح محیط و طراح مراحل بازی اشاره کرد. این یعنی به احتمال زیاد هم شاهد بهبودی‌هایی در جهان باز این بازی خواهیم بود و هم در طراحی مراحل آن. البته نیاز این استودیو به یک طراح کاراکتر هم به احتمال بسیار زیاد، وجود کاراکترهای فرعی بیشتری را نوید می‌دهد.

به هرحال استودیو Monolith Soft به خاطر بازی‌هایی چون The Legend of Zelda: Breath of Wild و Xendoblade Chronicles 2، در بین کاربران از شهرت زیادی برخوردار است و شکی نیست بازی جدیدی این استودیو تجربه‌ای بسیار لذت بخش را به کاربران ارائه می‌دهد.

هنوز اطلاعات زیادی در رابطه با جزئیات این بازی در اختیار نداریم اما انتظار می‌رود تا پایان سال ۲۰۱۹ میلادی، علاوه بر زمان دقیق انتشار آن، خبرها و تریلرهای زیادی از آن ببینیم.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: