قیمت اشتراک Stadia احتمالا ماهی ۱۵ دلار خواهد بود

توسط علی پورمرادی در ۱۱ فروردین ۱۳۹۸ , ۱۸:۴۲

طبق گفته‌ی آنالیزور وبسایت IDC، آقای لویس وارد، هزینه اشتراک ماهانه‌ Stadia احتمالا قیمتی معادل ۱۵ دلار خواهد داشت و مخاطبین به بیش از ۵۰۰ عنوان بازی دسترسی خواهند داشت. برای اطلاع از آخرین اخبار دنیای بازی با دنیای بازی همراه باشید.

گوگل استادیا از هنگام معرفی در کنفرانس توسعه‌دهندگان گوگل سر و صدای زیادی به پا کرد. ایده‌ی یک سرویس استریم بازی که می‌تواند بر روی دستگاه‌های مختلف اجرا شود بسیار جالب به نظر می‌رسد. با اینکه برخی اطلاعات از این سرویس منتشر شد، برخی اطلاعات حیاتی هنوز فاش نشده است.

یکی از این اطلاعات حیاتی، بحث هزینه‌ی این سرویس است. با اینکه گوگل کاتالوگ کامل بازی‌های این سرویس را در تابستان معرفی می‌کند، اما هنوز هزینه‌ی این سرویس برای کاربران فاش نشده است.

طبق مصاحبه‌ای که وبسایت GamingBolt با آنالیزور شرکت IDC داشت، آقای لویس وارد سرویس استادیا را با سرویس PS Now مقایسه کرد. به گفته‌ی ایشان، قیمت سرویس PS Now بیست دلار در ماه است که در برخی تخفیفات تا ۱۰ دلار در ماه نیز رسیده است. طبق گمانه‌زنی‌ها و تحلیلات آقای وارد، اگر گوگل بتواند با هزینه ۱۵ دلار در ماه با ۵۰۰ بازی هنگام عرضه کار خود را شروع کند و هر ماه حدود ۵۰ بازی به این سرویس اضافه کند، میتواند به بهترین سود برای گوگل و کاربران برسد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: