با اتمام سریال Game of Thrones مستند فصل هشتم این سریال پخش خواهد شد

توسط افراسیاب در ۱۱ فروردین ۱۳۹۸ , ۱۱:۵۸

تنها چند هفته تا پخش فصل هشتم سریال Game of Thrones در کانال HBO باقی مانده است. پس از به پایان رسیدن این سریال یک مستند در مورد فصل آخر این سریال با عنوان The Last Watch پخش خواهد شد. در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.

مستند The Last Watch در تاریخ ۵ خرداد پخش خواهد شد، یعنی یک هفته پس از پخش آخرین قسمت این سریال. این مستند توسط Jeanie Finlay کارگردانی می‌شود و به چالش‌های فیلم‌برداری پشت‌صحنه بزرگ‌ترین سریال تاریخ HBO می‌پردازد که در ایرلند شمالی فیلم‌برداری شده است.

بنابراین قبل از پخش مستند The Last Watch، قسمت نخست فصل آخر سریال Game of Thrones در روز یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ پخش خواهد شد. در اوایل ماه جاری یک تریلر از این عنوان منتشر شد که طرفداران را با سوالات و تئوری‌های فراوانی مواجه کرد. خوشبختانه به نظر می‌رسد که به خوبی بر روی فصل هشتم این سریال کار شده است، زیرا قسمت ششم فصل هفتم این سریال در زمان انتشار مشکلات فراوانی داشت و از کیفیت مطلوبی برخوردار نبود.

درصورتی‌که منتظر هستیم تا مشاهده کنیم که بالاخره چه کسی بر روی تخت پادشاهی آهنی می‌نشیند؛ اما وستروس داستان‌های بسیار بیشتری نیز برای گفتن دارد. بنابر شایعات یک سری پیش‌درآمد با عنوان The Long Night در مرحله پیش‌تولید است که فیلمبرداری آن از تابستان آغاز می‌شود. در The Long Night داستان خاندان استارک‌ها در ۸۰۰۰ سال پیش از رویدادهای Game of Thrones روایت می‌شود. انتظار می‌رود این مجموعه توسط Jane Goldman در سال ۲۰۲۰ یا ۲۰۲۱ پخش شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: