عدم حضور VI The Elder Scrolls و Starfield در E3 2019

توسط مهدی صبح در ۱۱ فروردین ۱۳۹۸ , ۲۱:۰۰

بازی‌های The Elder Scrolls VI و Starfield در نمایش استودیو Bethesda در رویداد E3 2019 حضور نخواهند داشت. این خبر را کارگردان این شرکت، تاد هاوارد در پخش زنده‌ی سالانه‌ی Bethesda تایید کرد. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی در دنیای بازی همراه ما باشید.

بازی‌های The Elder Scrolls VI و Starfield در کنفرانس خبری سالانه‌ی استودیو Bethesda در رویداد E3 2019 حضور نخواهند داشت. خبری غم‌انگیز اما مورد انتظار که توسط تاد هاوارد، طی پخش زنده‌ای که برای ۲۵امین سالگرد ساخت سری Elder Scroll گرفته بودند، اعلام شد.

در کنفرانس خبری Bethesda، در سال گذشته‌‌ی رویداد E3 اعلام شد که این دو بازی در دست توسعه قرار دارند. اعلامیه‌ی Bethesda در این نمایش، شامل تصویری پر از ستاره بود. عده‌ای گمان کردند که این تصویر به اخبار بازی Starfield مربوط است. متاسفانه این موضوع اشتباه بود و طرفداران مجبورند برای شنیدن جزئیات بیش‌تر از هرکدام از بازی‌ها کمی بیش‌تر صبر کنند.

تکنولوژی فوتوگرامتری

به هر حال طی این پخش زنده در رویداد PAX East تنها خبرهای بد شنیده نمی‌شد. توسعه‌ دهندگان نشان دادند که چگونه از یک تکنولوژی اسکن جدید که فوتوگرامتری نام دارد، استفاده می‌کنند. این فناوری به آن‌ها اجازه‌ی اسکن اشیای واقعی را داده که بعد از آن با جزئیات بسیار بالای سه بعدی، به طرح گرافیکی تبدیل خواهند شد.

از فوتوگرامتری برای آوردن شیرلی کوری یا همان مادربزرگ اسکایریم به بازی، به عنوان یک NPC استفاده خواهد شد. هاوارد اعلام کرد که آن‌ها درخواست طرفداران، مبنی بر آوردن مادربزرگ مورد علاقه‌شان به بازی دیدند و حال قصد جاودانه کردن او را در بازی The Elder Scrolls VI دارند.

حال که گزینه‌‌ی حضور Starfield و The Elder Scrolls VI در E3 امسال، روی میز حضور ندارد، استودیو Bethesda روی عناوین دیگر در این نمایش تمرکز خواهد کرد. انتظار داشته باشید که عناوین Doom Eternal از Id Software و Wolfenstein: Youngblood از MachineGames نمایش بزرگی در این رویداد داشته باشند. دیدن غافل‌گیری‌های بزرگ آن‌ها برای این رویداد بزرگ، جالب خواهد بود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: