تماشا کنید: انتشار بسته‌ی الحاقی بازی Grim Dawn با نام Forgotten Gods

توسط مهدی صبح در ۱۰ فروردین ۱۳۹۸ , ۱۱:۳۸

بسته‌ی الحاقی Forgotten Gods، سومین اکسپنشن بزرگ بازی Grim Dawn، پس از ماه‌ها تاخیر، منتشر شد. این بسته که قرار بود اواخر ۲۰۱۸ منتشر شود، پس از تاخیر طولانی، حال از طریق استیم، فروشگاه Humble Bundle و GOG در دسترس است. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی در دنیای بازی همراه ما باشید.

بازی Grim Dawn که عنوانی در سبک هک اند اسلش، اکشن و نقش آفرینی است، دیروز بسته‌ی الحاقی جدیدی با نام Forgotten Gods دریافت کرد. برای آن‌که قادر به تجربه‌ی این بسته‌ی الحاقی جدید باشید، نه تنها به بازی اصلی، بلکه به اکسپنشن قبلی یعنی Ashes of Malmouth نیاز دارید. همچنین انتظار می‌رود به زودی بازی برای اکس‌باکس وان نیز منتشر شود، اما استودیو Crate Entertainment هنوز تاریخ انتشار آن را اعلام نکرده است. در ادامه تریلر بسته الحاقی Forgotten Gods برای بازی Grim Dawn را مشاهده خواهید کرد:

امکاناتی از جمله ماد جدید، مهارت جدید Oathkeeper، قابلیت استفاده از افسون برای آیتم‌هایتان، بخش داستانی بسیار بزرگ، محیط‌های کشف نشده، چالش‌های جدید، قابلیت ساخت ست‌های جدید از ست‌های قدیمی که در اختیار دارید، چهار فرقه‌، صدها آیتم جدید و باس‌های قدرتمند در این بسته‌ی الحاقی گنجانده شده‌اند.

بازی Grim Dawn روی پلتفرم‌های اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: