بازی های رایگان سونی بازی Conan Exiles بازی The Surge PlayStation Plus

بازی های رایگان PlayStation Plus برای این ماه معرفی شدند

توسط سجاد عرفانی در ۹ فروردین ۱۳۹۸ , ۲۰:۱۰

طبق سنت هرماه سونی بازی های رایگان برای سرویس PlayStation Plus خود را معرفی کرده است؛ برای ادامه‌ی خبر و آشنایی با این عنوان ها همراه دنیای بازی شوید.

این ماه دو عنوان برای سرویس PlayStation Plus سونی به صورت رایگان در دسترس خواهد بود، اولین بازی Conan Exiles ساخته‌ی استودیو Funcom است. این بازی عنوانی چند نفره بوده که در آن بازیکنان مجبور هستند تا هرکاری که برای بقای خود لازم است را انجام دهند از جمله: شکار کردن، ساخت پناهگاه و … .

دومین عنوانی که این ماه در دسترس قرار خواهد گرفت بازی The Surge خواهد بود، عنوانی سوم شخص در سبک اکشن و نقش آفرینی با محیطی sci-fi. در این بازی بازیکنان با ارتقا دادن Exoskeletal (نوعی لباس جنگی که به شما ویژگی های فراتر از انسان های عادی میدهد.) قادر خواهد بود تا با انواع مختلفی از دشمنان مبارزه کنند. در تمامی مدتی که مشغول اکتشاف دنیای این بازی هستید می‌توانید با مجهز شدن به سلاح های متفاوت کار خود را برای پیشبرد در بازی آسان‌تر کنید.

سونی ماه قبل گفت که دیگر قرار نیست بازی های پلی‌استیشن و پلی‌استیشن ویتا را در بین عناوین سرویس PlayStation Plus خود قرار دهد؛ در نتیجه این دو عنوان تنها بازی های در دسترس این ماه برای سرویس پلاس خواهند بود.

دو عنوان Call of Duty: Modern Warfare Remastered و The Witness که ماه قبل برای سرویس PlayStation Plus عرضه شده بودند در تاریخ ۱۳ فروردین ماه جای خود را به دو عنوانی که در بالا معرفی شدند، می‌دهند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: