تماشا کنید: معرفی بازی Divinity: Fallen Heroes

توسط مهدی صبح در ۸ فروردین ۱۳۹۸ , ۲۰:۱۸

امروز، بازی Divinity: Fallen Heroes معرفی شد و این بازی، عنوانی مستقل خواهد بود که در دنیای بازی Divinity: Original Sln 2 جریان دارد. این بازی در سبک نقش آفرینی و با همکاری دو استودیوی Larian و Logic Artists تولید شده است. Logic Artists یکی از تیم‌هایی بودند که در تولید بازی Expeditions: Vikings دست داشتند. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی در دنیای بازی همراه ما باشید.

پیش‌نمایشی اولیه از بازی Divinity: Fallen Heroes در رویداد PAX East فردا در شهر بوستون در دسترس شرکت کنندگان خواهد بود. تاریخ انتشار بازی هنوز اعلام نشده است.

شخصیت مرموز جدیدی در سری Divinity با نام Malady به بازی اضافه خواهد شد. می‌توانید قهرمان‌های سابق مانند Godwoken را انتخاب کرده یا با قهرمان جدید به تجربه‌ی بازی بپردازید. از میان بیش از ۳۰ نوع واحد نیرو، انتخاب‌های مختلفی داشته باشید. با استفاده از این نیرو‌ها، بهترین گروه را ساخته و بیش از ۲۰۰ مهارت مختلف را در دسترس آن‌ها قرار دهید.

می‌توانید انتخاب کنید که از کدام تکنولوژی برای تحقیقات استفاده و کدام اشیا را جمع‌آوری کنید تا به نیروهایتان قدرت بیش‌تری بدهید. همچنین می‌توانید در بازی از نیروهای حرفه‌ای و منحصر به فرد استفاده کنید، البته به یاد داشته باشید که اگر این نیروها را از دست بدهید، آن‌ها برای همیشه از بین خواهند رفت.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: