تماشا کنید: تریلر زمان عرضه‌ی Final Fantasy XV: Episode Ardyn منتشر شد

توسط سجاد عرفانی در ۸ فروردین ۱۳۹۸ , ۱۰:۰۹

آخرین قسمت از محتوای دانلودی عنوان Final Fantasy XV با نام Ardyn هم اکنون در دسترس طرفداران این سری قرار گرفته است. حال به تازگی تریلر زمان عرضه‌ی این قسمت منتشر شده است. برای ادامه‌ی این خبر با آخرین اخبار بازی همراه دنیای بازی شوید. 

عنوان Final Fantasy XV از زمان عرضه‌ی خود در پاییز سال ۲۰۱۶ میلادی تاکنون تعداد زیادی محتوای دانلودی و بسته های گسترش دهنده دریافت کرده است. هم اکنون با عرضه ی آخرین بخش از بزرگترین محتوای دانلودی این عنوان با نام Episode Ardyn شاهد خاتمه ای بر بست های گسترش دهنده این بازی خواهیم بود.

طی جدیدترین تریلر منتشر شده، اطلاعاتی از سوی اسکوئر انیکس از این قسمت منتشر شد که در ادامه می‌توانید مطالعه کنید.

برای اولین بار پلیر ها می‌توانند کنترل Ardyn Lucis Caelum بزرگترین شخصیت منفی داستان بازی را در دست بگیرند و در داستان تاریک این شخصیت غرق شوند تا بتوانند با گذشته‌ی مرموز این کاراکتر آشنا شوند.

Episode Ardyn در ابتدا قرار بود تا اولین قسمت از بسته‌ی گسترش دهنده‌ی بازی باشد اما با جدا شدن طراح بازی آقای Hajime Tabata از شرکت اسکوئر انیکس و Luminous Production، سه قسمت از چهار قسمت محتوای در دست ساخت این عنوان کنسل شدند و تنها Episode Ardyn برای عرضه شدن باقی ماند.

عنوان Final Fantasy XV و Episode Ardyn هم اکنون برای رایانه های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان در دسترس هستند. برای آگاهی بیشتر از جزئیات آخرین بسته‌ی گسترش دهنده‌ی بازی می‌توانید تریلر منتشر شده از این عنوان را در پایین تماشا کنید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: