ده حقیقت درباره شخصیت Johnny Cage که احتمالا نمی‌دانید!

توسط حامد محمدپور در ۸ فروردین ۱۳۹۸ , ۲۱:۵۳

با معرفی قسمت جدید Mortal Kombat یا به قول طرفداران قدیمی «کومبات»، علاقمندان به این مجموعه‌ی خونین و پرهیجان بیش از پیش خوشحال هستند. به همین دلیل ما در دنیای بازی تصمیم گرفتیم تا به مناسبت رونمایی شخصیت‌های حاضر در قسمت یازدهم این مجموعه، سری به یکی از قدیمی‌ترین و محبوب‌ترین مبارزان نبرد مرگبار رفته و اسراری از این شخصیت را برای شما فاش کنیم. با دنیای بازی همراه شوید تا از ده حقیقت درباره شخصیت Johnny Cage که احتمالا نمی‌دانید، آگاه شویم.

۱۰- اقتباسی از «ژان کلود ون دام»  Jean-Claude Van Damme 

قرار بود «ژان-کلود ون‌دام» Jean-Claude Van Damme صداپیشه و بازیگر این شخصیت باشد اما به خاطر مشغله فراوانی که در آن زمان داشت نتوانست به این پروژه برسد. با این حال Cage از روی او مدل‌سازی شد؛ از حرکات و ظاهرش گرفته تا مشت خردکننده‌ی بدنامش که به Cage کمک کرد تا به چنین شخصیت جذابی در این مجموعه تبدیل شود.

۹- قرار بود براندون لی نقش او را در فیلم بازی کند

یک بار دیگر قرار بود ژان کلود نقش جانی را بازی کند اما او مشغول نقش سرهنگ گایل در مبارزه خیابانی بود. بنابراین قرار شد تا این نقش را براندون لی، (فرزند بروسلی) در فیلم بازی کند. او استاد هنرهای رزمی نیز بود اما متاسفانه به هنگام ایفای نقش در فیلم «کلاغ» کشته شد و جایش را به «لیندی اشبی» داد.

۸ – او بارها در طول بازی‌ها مرده است

می‌توان استدلال کرد که به لطف گیمرها او تاکنون میلیاردها بار یا نزدیک به آن، مرده است. با این حال در طول قسمت‌های مختلف شخصیت او به واسطه خط داستانی موجود در هر قسمت و شخصیت‌های داخل هر قسمت مجددا احیا شده، زنده شده و به جمع مبارزین پیوسته است.

۷ – به خاطر شغلش به این مسابقات پیوست

کیج به این خاطر به این مسابقات پیوست تا شغل و حرفه‌ی خود را از سقوط نجات بدهد. اگر به یاد داشته باشید نقدهایی که از او کرده بودند این بود که او یک شیاد است و هیچ چیزی از هنرهای رزمی نمی‌داند. پس به جای اینکه برای افتخار مبارزه کند یا هدف‌اش نجات دنیا باشد، او به آن‌جا رفته بود تا به همه نشان دهد که ارزش دارد و یک شیاد و یک نسخه کپی شده از قهرمانان فیلم‌ها نیست.

۶- اگر فیلم سومی در کار بود، احیا می‌شد

لیندن اشبی نمی‌خواست برای فیلم دوم بازگردد و عاقل بود که چنین تصمیمی گرفت زیرا Annihilation یک شکست تمام عیار بود؛ اما بازیگری که بلافاصله وارد فیلم دوم شد، برای فیلم سوم نیز بازگردانده می‌شد؛ اگر چنین فیلمی واقعاً وجود داشت. در حال حاضر تا جایی که همه می‌دانیم قرار است فیلم این مجموعه ریبوت شود.

۵- از جمله شخصیت‌های اصلی و اولیه‌ی این مجموعه بازی به شمار می‌رود

جالب است بدانید که کیج از جمله اولین شخصیت‌هایی بود که برای این مجموعه معرفی و طراحی شد. اما ضربه‌ی نهایی یا فینیشری که برای او طراحی کرده بودند دارای ایراداتی بود که زدن این ضربه را برای مخاطبین دشوار می کرد. زدن این ضربه سرعت عمل بالایی می‌خواهد و اگر به درستی انجام شود سر حریف را از تنش جدا می‌کند.

۴- در ژاپن نام فامیلی کیج به «سایه» نیز معنی می‌شود

تلفظ اسم CAGE تداعی‌گر این تلفظ نیز می‌شود، Kage و این لغت نیز در زبان ژاپنی به معنی سایه نیز است. در واقع نام فامیلی کیج به زبان ژاپنی سایه نیز معنی می‌شود. این در حالی است که بعضا او را با همین نام نیز صدا می‌کردند. البته، اون چندین اسم مختلف نیز داشت که در نهایت نام جانی کیج برای او انتخاب شد.

۳- او و سونیا باهم ازدواج کردند

نکته‌ی جالب این است که سونیا وقتی با جانی ازدواج می‌کند، Cassie را حامله بوده است. کَسی  اسم دختر سونیا و کیج است. با این‌که جانی معمولا در طول رابطه یک عوضی از خود راضی بوده است، اما وقتی که این دو از هم جدا می‌شوند جانی کیج منطقی‌تر و عاقل‌تر می‌شود (نسبت به سونیا). تا جایی که رهبری نیروهای نظامی‌ که دخترش کَسی در آن خدمت می‌کرد را هم بر عهده می‌گیرد.

۲- او از نوادگان جنگجویان باستانی است

قدرتی که او به نمایش می‌گذارد اندکی محدود است اما همان‌طور که Raiden فاش می‌کند، از نسلی باستانی سرچشمه می‌گیرد. او قدرتش را تنها هنگامی که یکی از عزیزانش در خطر است، به نمایش می‌گذارد. به هر حال او هنوز هم بسیار سرسخت است که البته باید باشد تا بتواند پا به پای دشمنانی که با ‌آنها جنگیده است، پیش برود.

۱دخترش توانایی‌های او را به ارث برده است

این مورد در Mortal Kombat X نمایش داده شده است. هنگامی که می‌بینیم Cassie می‌تواند از همان انرژی سبزرنگی که پدرش استفاده می‌کرد، بهره ببرد و قادر است مانند پدرش Shinnok را شکست دهد؛ هرچه باشد دخترِ همان پدر است!

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: