تماشا کنید: Atlus از تیزر جدید Persona 5: The Royal رونمایی کرد

توسط محمد اسفندیار در ۸ فروردین ۱۳۹۸ , ۱۰:۰۰

در جدیدترین اخبار بازی؛ Atlus به تازگی تیزر جدیدی از بازی Persona 5: The Royal را برای پلی‌استیشن ۴ منتشر کرده است. این تیزر اگر چه با هدف رونمایی از بخش جدید این بازی منتشر شده است، اما با این وجود اطلاعات زیاد و یا مشخصی را در اختیار ما قرار نمی‌دهد. به نظر می‌رسد که این بازی، همان Persona 5 R مرموز است که مدتی پیش آن را با تریلری معرفی کرده بودیم.

Atlus تیزر معرفی بازی جدید خود را در جریان پخش انیمیشن Persona 5: Stars and Ours به نمایش گذاشت و در وب‌سایت ژاپنی بازی نیز قرار داده شده است که در طی آن، یک دختر مو قرمز را در محوطه بارانی منطقه Shibuya توکیو می‌بینید. شما در ادامه می‌توانید تیزر معرفی Persona 5: The Royal را مشاهده کنید.

 

تیزر کوتاه معرفی بازی Persona 5: The Royal، شامل دیالوگ‌هایی به زبان ژاپنی نیز هست که در آن مکالمه میان شخصی با این دختر مو قرمز به گوش می‌رسد:

جایی که که مردی ناشناس می‌پرسد: نظرت درباره «Phantom Thieves» چیه؟ و دخترک پاسخ می‌دهد: «فکر می‌کنم کمک کردن به مردم عمل پسندیده‌ای است، ولی اگر نظر شخصی من رو تمایل داری که بدونی، از آن‌ها خوشم نمی‌آید. فکر نمی‌کنم که روش‌های Phantom Thieves باعث بشه دنیا به جای بهتری تبدیل بشه یا کمکی به کسی کنه تا بهتر زتدگی کنه. حس می‌کنم آخر کار، فقط خودتی و خودت و به تنهایی می‌توانی مشکلت رو حل کنی.»

در انتهای تیزر، Atlus وعده می‌دهد که اطلاعات بیشتر درباره بازی را ماه آینده، ۲۴ آوریل (۴ اردیبهشت) و در جریان کنسرت زنده و اختصاصی Persona به اشتراک می‌گذارد.به نظر می‌رسد این بازی به صورت انحصاری برای پلی‌استیشن ۴ می‌باشد؛ چون در ابتدای تیزر لوگوی معروف پلی‌استیشن به نمایش در می‌آید و در وب‌سایت رسمی بازی نیز فقط به PS4 به عنوان پلتفرم اصلی آن اشاره شده و نامی از پلی‌استیشن ۳ یا نینتندو سوییچ به میان نیامده است.

پیش از این و در زمان نمایش تریلر، احتمال عرضه برای نینتندو سوییچ نیز بالا رفته بود، و باید دید که بازی در نهایت روی کدام پلتفرم‌ها عرضه می‌شود. با در نظر گرفتن سوابق Atlus، انتظار می‌رود که این یک نسخه اصلاح شده و شامل محتویات جدیدترو جزئیات بیشتری نسبت به  Persona 5 باشد که حدس ما این است که احتمالا این دختر مو قرمز ممکن است نقش بسیار پررنگی در وقایع داستان بر عهده داشته باشد. او حتی ممکن است به عنوان یک شخصیت جدید و قابل بازی در Persona 5: The Royal هم حضور داشته باشد.

بازی Persona 5 درحال حاضر برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۳ و پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار دارد. شما می‌توانید نقد و بررسی اختصاصی این بازی را نیز در دنبای بازی مطالعه کنید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: