آیا Redfall نام عنوان the Elder Scrolls VI خواهد بود؟

توسط مهدی هفته خانک در ۸ فروردین ۱۳۹۸ , ۱۴:۲۶

شرکت ZeniMax (کمپانی مادر بتزدا) در حال تلاش برای ثبت نام تجاری «Redfall» است، آیا این عنوان نام the Elder Scrolls VI خواهد بود؟ در ادامه با آخرین اخبار بازی همراه دنیای بازی باشید.

مدتی است که در بین طرفداران سری بازی‌های the Elder Scrolls این سوال مطرح شده است که عنوان نسخه‌ی ششم این سری چه نام خواهد گرفت. با توجه به تلاش کمپانی ZeniMax که شرکت مادر برند بتزدا می‌باشد، در زمینه‌ی ثبت نام تجاری Redfall، به نظر می‌رسد که این نام عنوان شماره‌ی ششم سری the Elder Scrolls باشد. چند هفته قبل مشخص شد که جی جی. فالکونر، نویسنده‌ای که دو رمان پسا‌آخرالزمانی با نام Redfall به نگارش درآورده، در تلاش است تا از ثبت این نام تجاری توسط بتزدا و ZeniMax جلوگیری کند.

طبق گزارشاتی که منتشر شده به نظر می‌رسد این دعوای حقوقی همچنان ادامه دارد، ولی ZeniMax در تلاش است در سریع‌ترین زمان ممکن این نام تجاری را بدست آورد. طبق اطلاعات بدست آمده از دفتر نام‌ها و نشان‌های تجاری ایالات متحده‌ی آمریکا، به نظر می‌رسد که دادگاه حقوقی مربوط به این نام تجاری یک ماه به عقب افتاده است، در این بین ZeniMax و BookBreeze (ناشر کتاب‌های فالکونر) در طی مذاکراتی سعی در حل مشکل دارند.

در نتیجه این دو شرکت سعی دارند تا به جای طی کردن مراحل قانونی طولانی، از طریق مذاکره در حداقل زمان ممکن این مسئله را برطرف کنند. به نظر می‌رسد ZeniMax حاضر است برای تصاحب نام تجاری «Redfall» دست به جیب شود؛ حال چه این پول برای خرید قانونی این نام تجاری به کار گرفته شود، و یا اینکه برای جلوگیری از شکایت BookBreeze یا خود نویسنده در طی مذاکرات به آن‌ها پرداخت شود. با توجه به پافشاری ZeniMax در مالکیت این نام، می‌توان نتیجه گرفت که نام «Redfall» برای آن‌ها از اهمیت زیادی برخوردار است، به نظر شما این نام متعلق به the Elder Scrolls VI است یا خیر؟

البته که بدون معرفی و تایید رسمی بتزدا، نمی‌توان با قطعیت در این مورد سخن گفت.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: