تماشا کنید: تیزر بازی 3 Borderlands با نام Mask of Mayhem منتشر شد

تماشا کنید: تیزر بازی ۳ Borderlands با نام Mask of Mayhem منتشر شد

توسط مهدی صبح در ۷ فروردین ۱۳۹۸ , ۲۰:۲۰

استودیو Gearbox Software تیزر تریلری جدید بازی Borderlands 3 را با نام Mask of Mayhem منتشر کرده است. طرفداران سری بازی‌های Borderlands از این تریلر اطلاعات زیادی می‌توانند به دست آورند. به نظر می‌رسد که vault hunterهای کلاسیک مانند لیلیت و موردکای به بازی برخواهند گشت و به قهرمانان اضافه خواهند شد. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی در دنیای بازی همراه ما باشید.

اگر به تصاویر هنری که در ماه دسامبر ۲۰۱۸ از شخصیت‌ها منتشر شد، نگاهی بیندازید، متوجه‌ی حضور بعضی کلاس‌ها مانند: Bot Jock، Beastmaster و Operative خواهید شد که در مرکز و جلوی تصویر قرار دارند. همچنین با توجه به نحوه‌ی ایستادن دو قلوها و طبق شایعات، می‌توان گفت که این‌بار آن‌ها ضد قهرمان خواهند بود. با این اطلاعات، کافی است بگوییم که اگر این تصویر مربوط به بازی Borderlands 3 یا دنباله‌ی بعدی سری نیست، ممکن است غافل‌گیر شویم.

معرفی این بازی در پنل Gearbox طی رویداد PAX East فردا اتفاق خواهد افتاد. در ضمن ممکن است بازی Borderlands 2 برای کنسول نینتندو سوییچ پورت شود. اخیرا نیز درجه‌بندی سنی بازی Borderlands Game of the Year Edition برای اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی توسط ESRB منتشر شده است. منتظر انتشار جزئیات بیش‌تری از بازی باشید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: