نمایش لباس جدید در پوستر فیلم Spider-Man: Far From Home

توسط مهدی صبح در ۷ فروردین ۱۳۹۸ , ۰۹:۰۰

فیلم Spider-Man: Far From Home، روز ۱۴ تیر اکران خواهد شد و تام هالند چندین پوستر از فیلم را منتشر کرده است. تام هالند که نقش پیتر پارکر را بازی می‌کند، این پوسترها را در صفحه‌ی اینستاگرامش منتشر کرده است. این لباس مخصوص شخصیتی ساخته شده که زمان زیادی را صرف دویدن روی پشت‌بام‌ها و پرش از ارتفاعات می‌کند، اما در کل، هدف انداختن نگاهی به لباس جدید اسپایدی است که در فیلم اسپایدرمن: دور از خانه خواهید پوشید. برای اطلاع از آخرین اخبار سینما و تلویزیون در دنیای بازی همراه ما باشید.

یکی از واضح‌ترین تفاوت‌هایی که می‌توان با لباس او در فیلم Spider-Man: Homecoming تشخیص داد، رنگ لباس سیاه است که جای آبی را گرفته است. این رنگ آبی معمولا رنگی بود که در فیلم‌های اسپایدرمن به عنوان مکملی برای رنگ قرمز به کار می‌رفت. در آخرین تریلری که از این فیلم منتشر شده است، این شخصیت را همراه با نوعی لباس برای مخفی‌کاری می‌بینیم که برای حرکت مخفی در شب از آن استفاده می‌کند و امکان دارد که این لباس را نیک فیوری سفارش داده باشد. به نظر می‌رسد این لباس جدید، ترکیبی از لباس نمادین و آن لباس مخفی‌کاری او باشد.

در فیلم Spider-Man: Far From Home می‌بینیم که پیتر پارکر برای دور شدن از زندگی قهرمانانه‌ی دیوانه‌وار و شلوغ‌اش به تعطیلاتی اروپایی می‌رود. گرچه پس از حضور نیک فیوری و یک فرد شرور عجیب با نام میستریو که شروع به خراب کردن شهر می‌کند، چیزها به سرعت تغییر می‌کنند.

فیلم Spider-Man: Far From Home توسط شخصی که نسخه‌ی قبلی آن را نیز کارگردانی کرده بود یعنی جان واتس، کارگردانی خواهد شد. این فیلم پس از فیلم Captain Marvel که اکران شده است، به روی پرده‌ی سینما خواهد رفت و پس از آن نیز نوبت به Avengers: Endgame خواهد رسید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: