انتشار بازی Concrete Genies به پاییز سال ۲۰۱۹ موکول شد

توسط حمیدرضا داوریان در ۶ فروردین ۱۳۹۸ , ۲۰:۴۵

با توجه به آخرین اخبار بازی، گزارش شده که زمان انتشار بازی Concrete Genie تا پاییز سال ۲۰۱۹ میلادی به تعویق افتاد. برای اطلاع از جزئیات خبر با دنیای بازی همراه شوید.

در جریان رویداد امروز State of Play سونی، بازی انحصاری پلتفرم‌ پلی استیشن که پیش از این قرار بود قبل از پاییز سال ۲۰۱۹ میلادی عرضه شود، با تأخیری در زمان انتشار مواجه شد و ظاهرا کاربران باید تا پاییز سال ۲۰۱۹، منتظر عرضه‌ی این بازی باشند.

با اینکه تأخیر در زمان انتشار بازی‌ها خبر خوشایندی برای کاربران نیست، اما اطلاعات خوبی از این بازی منتشر شد که حداقل از بابت جذابیت داستان بازی خیال‌مان راحت باشد. تریلر جدیدی که امروز منتشر شد، بیشتر روی داستان بازی تمرکز می‌کند. در این تریلر شاهد حضور شخصیت اصلی داستان، Ash، هستیم و جزئیاتی از داستان زندگی قبلی او را مشاهده می‌کنیم. ذکر این نکته خالی از لطف نیست که گرافیک این بازی به نسبت آنچه تریلرهای قبلی آن، به تصویر می‌کشیدند، بهبود بسیار چشمگیری یافته است.

علاوه بر خبر تأخیر زمان انتشار این بازی، سونی اعلام کرد بازی Concrete Genie در زمان انتشر از واقعیت مجازی نیز پشتیبانی خواهد کرد. اطلاعات بیشتری در رابطه با این موضوع منتشر نشد اما قطعا در آینده در رابطه با جزئیات آن خواهیم شنید.

شما عزیزان می‌توانید تریلر این بازی را در زیر مشاهده کنید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: