شایعه: نسخه‌ی تمام دیجیتالی Xbox One S در تاریخ ۱۷ اردیبهشت عرضه خواهد شد

توسط مهدی هفته خانک در ۶ فروردین ۱۳۹۸ , ۲۰:۲۹

این کنسول قابلیت اجرای دیسک‌های بلوری را نخواهد داشت، با این حال ۳ بازی ماینکرفت، فورتزا هورایزن ۳ و Sea of Thieves به طور پیش‌فرض روی آن نصب خواهند بود. در ادامه با آخرین اخبار بازی همراه دنیای بازی باشید.

مدتی است که شایعاتی در مورد نسخه‌ای کاملا دیجیتالی و بدون دیسک از کنسول ایکس‌باکس وان به گوش می‌رسد. در کمتر از یک ماه پیش گزارشاتی مبنی بر معرفی این کنسول توسط مایکروسافت در فروردین و عرضه‌ی آن در اردیبهشت منتشر شد. به نظر می‌رسد که با شایعات قوی و احتمالاٌ درستی طرف هستیم.

طبق این گزارشات، نسخه‌ی تمام دیجیتالی ایکس‌باکس وان اس در تاریخ ۱۷ اردیبهشت به طور همزمان در تمام نقاط جهان عرضه خواهد شد. این مدل ارزان‌ترین کنسول ایکس‌باکس وان خواهد بود و به عنوان یک نوع جدیدی از کنسول وارد خانواده‌ی ایکس باکس و همین‌طور کل انواع کنسول‌های خانگی خواهد شد. مایکروسافت قصد ندارد این محصول را جایگزین نسخه‌ی معمولی ایکس‌باکس وان اس کند، بلکه این کنسول به عنوان یک انتخاب برای کسانی خواهد بود که بودجه‌ی محدود‌تری دارند و از طرفی بازی‌های فیزیکی نیز نمی‌خرند؛ هرچند هنوز سخنی در مورد قیمت آن به میان نیامده است.

Windows Central (منبع این شایعه) هم‌چنین با توجه به اطلاعاتی که به دست‌شان رسیده، سعی در باز طراحی جعبه‌ی این کنسول داشته‌اند؛ همان‌طور که می‌بینید، جعبه‌ی این کنسول در قسمت‌های مختلف خود ماهیت بدون دیسک و دیجیتالی این محصول را به خریدار گوش‌زد می‌کند. این کنسول همچنین از رزولوشن ۴K، فناوری HDR و ۱ ترابایت هارد دیسک بهره می‌برد، اما ویژگی جالب‌تر این است که طبق شایعات ۳ بازی ماینکرفت، فورتزا هورایزن ۳ و Sea of Thieves به طور پیش‌فرض روی آن نصب خواهند بود. طراحی ظاهر کنسول تغریبا همان ایکس‌باکس وان اس است که البته درایو بلوری از آن حذف شده است. البته، برخلاف برخی شایعات، به نظر نمی‌رسد که اشتراک رایگان سرویس Xbox Game Pass بخشی از محتویات همراه این کنسول باشد.

البته، تا زمانی که مایکروسافت چیزی را تایید نکند، نمی‌توانیم این اطلاعات را کاملا دقیق و صحیح بدانیم. اما با توجه به حجم زیاد شایعات و منابع نسبتا موثق، به نظر می‌رسد که به زودی شاهد رونمایی مایکروسافت از کنسول بدون دیسک خود خواهیم بود، برای دریافت اخبار احتمالی دنیای بازی را دنبال کنید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: