۳۴۳ برنامه‌ای برای افزودن بازی Halo 5 به Master Chief Collection ندارد

توسط افراسیاب در ۵ فروردین ۱۳۹۸ , ۱۳:۰۰

خبر اضافه شدن بازی Halo Reach به کالکشن Master Chief بسیار هیجان‌انگیز بود، بااین‌حال استودیو ۳۴۳ هنوز برنامه‌ای برای افزودن بازی Halo 5 به این کالکشن ندارد. در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.

به‌تازگی در جریان برنامه Inside Xbox، استودیو ۳۴۳ Industries از عرضه Master Chief Collection برای رایانه‌های شخصی خبر داده بود. از آن هیجان‌انگیزتر خبر اضافه شدن reach به این کالکشن بود. باتوجه به اضافه شدن Reach به جمع بازی‌های کالکشن، بازی Halo 5 تنها عنوانی از سری است که در این کالکشن مشاهده نمی‌شود.

در جریان AMA session یکی از سران استودیو ۳۴۳ به گفتگو با تماشاگران نشست و به تعدادی از سوالات آنها در رابطه با کالکشن Master Chief در PC پاسخ داد. درصورتی‌که بیشتر سوالات مربوط به اضافه شدن بازی Reach به کالکشن بود، تعدادی از طرفداران نیز از احتمال حضور بازی Halo 5 در این کالکشن پرسیدند. آقای برایان مدیرعامل ۳۴۳ در پاسخ به این سوال گفت:

هدف ما آن است که Reach و MCC را به رایانه‌های شخصی بیاوریم. برای Halo 5 هنوز برنامه‌ای نداریم.

این خبر کمی ناراحت‌کننده بود اما غیرمنتظره نبود. با توجه به آنکه آقای برایان از عبارت «هنوز برنامه‌ای نداریم» استفاده کرد، این احتمال وجود دارد که در آینده برنامه آنها تغییر کند. Halo بزرگ‌ترین آی‌پی مایکروسافت محسوب می‌شود، بنابراین جای نعجب ندارد که مایکروسافت کمی محافظه‌کارانه مورد آن عمل کند.

Halo: The Master Chief Collection هم‌اکنون برای اکس‌باکس وان قابل‌دسترس است و در تاریخ نامشخصی از سال جاری برای رایانه‌های شخصی نیز منتشر خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: