از نقشه‌ی راه جدید بازی Battlefield 5 رونمایی شد

توسط حمیدرضا داوریان در ۳ فروردین ۱۳۹۸ , ۱۷:۱۵

باتوجه به آخرین اخبار بازی، شرکت EA Dice، از نقشه‌ی راه جدید بازی Battlefield 5 رونمایی کرد. برای اطلاع از جزئیات خبر با دنیای بازی همراه شوید.

اخیرا شرکت‌های الکترونیک آرتز، دایس و Criterion اعلام کردند ماد بتل رویال بازی Battlefield 5 که تحت عنوان Firestorm شناخته می‌شود، به صورت منظم آپدیت دریافت خواهد کرد و قرار نیست پشتیبانی از آن متوقف شود. قطعا پشتیبانی منظم برای ماد بتل رویال خبر خوبی برای علاقه‌مندان به این سبک است چرا که می‌توانند ماد دلخواه خود را هرهفته با مأموریت‌ها، نقشه‌ها و فعالیت‌های گوناگون و متنوع تجربه کنند. اما EA Dice در رابطه با بخش داستانی بازی چه برنامه‌ای خواهد داشت؟ اینطور که به نظر می‌رسد این شرکت تمام تلاش خود را بکار گرفته تا این بخش از بازی را نیز همانند ماد بتل رویال آن، تا مدت زمان زیادی سر پا نگه دارد و از آن پشتیبانی کند. در همین راستا، نقشه‌ی راه جدیدی برای این بازی معرفی شد که شامل ویژگی‌های جذاب و گوناگونی می‌شود.

از بارزترین مواردی که این نقشه‌ی راه با خود به همراه دارد، فصل سوم بخش Tides of War، تحت عنوان Trial by Fire است که به گفته‌ی EA Dice، بزرگترین نقشه‌ی بازی Battlefield 5 در بین تمامی نقشه‌های آن خواهد بود. همچنین ماد جدیدی به همراه نقشه‌ی جدید به بازی اضافه شده که با فصل جهارم بازی تحت عنوان Defying the Odds همراه خواهد بود و در ماه جوئن ۲۰۱۹ (خرداد یا تیر ۹۸) در دسترس قرار می‌گیرد. فصل ۵ اما ظاهرا قرار است برگی متفاوت و کاملا جدید از جنگ را به نمایش بگذارد و هنوز مشخص نیست دقیقا چه زمانی این فصل به بای افزوده می‌شود.

بازی Battlefield 5 هم اکنون برای کاربران پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: