بازی Borderlands Game of the Year Edition توسط ESRB لو رفت

توسط افراسیاب در ۳ فروردین ۱۳۹۸ , ۰۹:۴۰

درصورتی‌که طرفداران Borderlands بی‌صبرانه منتظر رونمایی از نسخه جدیدی از سری در هفته آینده در رویداد PAX East هستند، نسخه Game of the Year Edition از هم‌اکنون توسط ESRB لو رفت. در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.

به نظر می‌رسد که Borderlands 3 تنها  عنوانی نیست که Gearbox برای غافلگیری طرفدارانش در چنته دارد؛ چراکه نظام رده‌بندی سنی ESRB عنوان Borderlands Game of the Year Edition را برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی فاش کرد.

ESRB  در توضیحات زیر دلیل انتخاب رده سنی بزرگ‌سال را برای این بازی آورده است:

این یک بازی شوتر اول‌شخص است که بازیکنان باید در سیاره‌ای بیگانه به نام Pandora به شکار و کاوش بپردازند. بازیکنان درصورتی‌که از مراحل عبور می‌کنند باید در جهان‌باز این بازی به اکتشاف در محیط آن و تعامل با شخصیت‌های دیگر مشغول شوند. بازیکنان در مبارزات این بازی باید از صلاح‌های تخیلی مانند شاتگان الکتریکی، پیستول اسیدی و بمب‌افکن در برابر انسان‌های راهزن، موجودات بیگانه و روبات‌ها استفاده کنند. مبارزات دربردارنده فریاد و ناله و انفجارهای مهیب است. دشمنان در زمانی که تیر می‌خورند به قطعه‌های مختلف تقسیم می‌شوند و خون زیادی در اطراف پخش می‌شود. در کنار آن بازی حاوی صحنه‌ها و دیالوگ‌های جنسی و اروتیک است.

در صورتی که Borderlands در سال ۲۰۰۹ برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۳، اکس‌باکس ۳۶۰ و رایانه‌های شخصی منتشر شده بود، هنوز نمی‌دانیم که بازی Borderlands Game of the Year Edition یک ریمستر است یا یک بازسازی یا Remake کامل.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: