تماشا کنید: تریلر جدید بازی Mortal Kombat 11 شخصیت‌های قابل بازی آن را در نسخه‌ی بتا به نمایش میگذارد

توسط حمیدرضا داوریان در ۳ فروردین ۱۳۹۸ , ۰۸:۰۰

دو روز پیش، تریلری از نسخه‌ی بتای بازی Mortal Kombat 11 منتشر شد که در آن، شاهد معرفی شخصیت‌های قابل بازی در این نسخه بودیم. برای اطلاع از جزئیات خبر با دنیای بازی همراه شوید.

با توجه به آخرین اخبار بازی، درحالیکه کمتر از ۱ هفته به انتشار نسخه‌ی بتای بازی Mortal Kombat 11 زمان باقی مانده، استودیو NetherRealm و Warner Bros تریلری از نسخه‌ی بتای بازی منتشر کردند که تمامی شخصیت‌های قابل بازی را در این نسخه نشان می‌دهد.

با توجه به تریلر، می‌بینیم که نسخه‌ی بتای بازی Mortal Kombat 11 تجربه‌ی خوبی از نسخه‌ی کامل این بازی در اختیار کاربران قرار می‌دهد چرا که اسکورپیون (Scorpion)، اسکارلت (Scarlet)، جید (Jade) و کبال (Kabal)، مبارزانی خواهند بود که کاربران می‌توانند تا قبل انتشار نسخه‌ی کامل بازی، تمامی حرکات و قابلیت های آن‌ها را تجربه کنند. نکته‌ی مثبت انتخاب این شخصیت‌ها، توانایی‌ها و سبک مبارزات آن‌هاست که این مبارزان را به طور کامل از یکدیگر متمایز می‌کنند و از این جهت می‌توان گفت نسخه‌ی بتای بازی Mortal Kombat 11 تجربه‌ی متنوع و لذت بخشی برای کاربران خواهد بود. همچنین سیستم شخصی‌سازی مبارزان نیز در منوی ابتدایی بازی به نمایش گذاشته می شود و کاربران می‌توانند اسکین ها، لباس‌های مختلف و توانایی‌های مورد نظر خود را به شخصیت مورد علاقه‌ی خود اضافه کنند.

نسخه‌ی کامل بازی Mortal Kombat 11 در تاریخ ۲۳ آوریل ۲۰۱۹ (۳ اردیبهشت ۹۸) برای کاربران پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. نسخه‌ی بتای آن نیز ۴ روز دیگر (۶ فروردین ۹۸) در تمامی منطقه‌ها و البته تنها برای کاربرانی که این بازی را در پلی‌استیشن ۴ و ایکس باکس وان پیش‌خرید کرده‌اند منتشر می‌شود. شما عزیزان می‌توانید تریلر منتشر شده را نیز در زیر مشاهده کنید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: