بتزدا در رویداد E3 2019 حضور خواهد یافت

توسط مهدی هفته خانک در ۳ فروردین ۱۳۹۸ , ۱۰:۳۰

برخلاف برخی شرکت‌ها، بتزدا (Bethesda) همانند سال‌های پیش در رویداد E3 2019 نیز حضور خواهد یافت و طبق اعلام این شرکت، باید منتظر حضور Doom Eternal در کنفرانس باشیم. برای دریافت جزئیات این خبر با دنیای بازی همراه باشید.

علی‌رغم غیبت برخی شرکت‌ها، با اعلام حضور بتزدا و برگذاری یک کنفرانس دیگر توسط این شرکت، توجهات دوباره به طرف رویداد E3 2019 معطوف شده است. برای پنجمین بار متوالی، بتزدا در رویداد E3 حاضر خواهد‌ شد و بازی‌های در دست توسعه‌ی خود را به نمایش در‌ خواهد‌آورد. همانند سال‌های گذشته، کنفرانس این شرکت در ساعت ۵ صبح روز دوشنبه، ۲۰ خرداد ماه برگذار شده و به صورت زنده در اینترنت استریم خواهد‌ شد و از نقاط مختلف دنیا قابل تماشا اشت.

اما امسال بتزدا چه بازی‌هایی را با خود به نمایشگاه خواهد‌آورد؟ خب، هنوز چیز زیادی نمی‌دانیم. با توجه به آخرین اخبار بازی، تنها چیزی که به صورت رسمی اعلام شده‌است، حضور بازی شوتینگ جدید استادیو id Software، یعنی Doom Eternal در این کنفرانس است. بتزدا اعلام کرده است که طی ماه‌های آتی جزئیات بیشتری در مورد این رویداد و همچنین نحوه‌ی حضور در آن و خرید بلیط‌ها (برای کسانی که قصد سفر به لس آنجلس و حضور مستقیم در نمایشگاه را دارند) اعلام خواهد‌شد.

بعد از شکست Fallout 76 و خسارات وارد آمده به برند بتزدا، بسیاری منتظر هستند تا ببینند این شرکت برای سال جدید چه چیزی در چنته دارد. اگر امیدوارانه به این کنفرانس نگاه کنیم، احتمالا شاهد ارائه‌ی جزئیات بیشتری از بازی‌های در دست توسعه‌ی بتزدا، نظیر Wolfenstein: Young Blood، Wolfenstein: Cyberpilot و شاید حتی Starfield خواهیم بود.

اعلامیه ی بتزدا در توییتر بدین صورت می‌باشد:

منتظر باشید! نگاهی به فروشگاه والمارت بیاندازید! (فروشگاه والمارت که چندین بار بازی های بزرگ بتزدا و برخی دیگر از ناشران را قبل از رونمایی لو داده است.)… و از همه مهم‌تر، تازیخ را به یاد بسپارید. کنفرانس E3 بتزدا یکشنبه، ۹ جوئن برگذار خواهد شد.

اطلاعات بیشتر (از جمله نحوه‌ی ثبت نام) به زودی اعلام خواهد شد. اگر نمی‌توانید حضور یابید نگران نباشید! ما به طور زنده کنفرانس را در سراسر جهان استریم خواهیم کرد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: