تماشا کنید: بازی Cuphead در ماه آوریل به کنسول نینتندو سوییچ می‌آید

توسط مهدی صبح در ۲ فروردین ۱۳۹۸ , ۱۱:۵۰

بازی Cuphead که به شکلی قدیمی ساخته شده، از یک کارتون برای ساخت آن الهام گرفته شده و در سبک سکوبازی و تیراندازی قرار دارد، در دسترس کاربران کنسول نینتندو سوییچ نیز قرار خواهد گرفت. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی در دنیای بازی همراه ما باشید.

نینتندو و استودیو MDHR در رویداد بهاره‌ی Nindies سال ۲۰۱۹ اعلام کردند که بازی سکویی و تیراندازی Cuphead، روز ۱۸ آوریل برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد. از حالا می‌توانید شروع به پیش خرید بازی کنید. این اعلامیه همراه با موزیکی ملایم همراه بود که در موزیک عبارت Cuphead به نینتندو سوییچ خواهد آمد،‌ تکرار می‌شد و احتمالا به این دلیل تا آخر هفته نتوانید این موضوع را فراموش کنید.

به غیر از اکس‌باکس وان، بازی Cuphead روی پلتفرم‌های مک و رایانه‌های شخصی در دسترس بود اما حال انتشار آن برای سوییچ، اجتماع دیگری از طرفداران را برای این بازی به ارمغان خواهد آورد. قطعا انیمیشن‌های سبک قدیمی، کاربران جوان‌تر را به بازی جذب خواهد کرد. بازی Cuphead به سطح بسیار دشوارش مشهور است، اما سطح‌های آسان‌تری برای تجربه نیز در دسترس‌اند.

بازی Cuphead روی اکس‌باکس وان، رایانه‌های شخصی و مک در دسترس‌ است و ۱۸ آوریل برای کنسول نینتندو سوییچ نیز منتشر خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: